Po finale 8 edycji programu "Rolnik szuka żony" tabloidy wciąż nie milkną na temat uczestników tej edycji. Okazuje się bowiem, że ostatni temat nr 1 według "Pomponika" stali się Tomasz i Roksana, którym przypisuje się romans.

Czy spekulacje oparte są na faktach

Jak pamiętamy z programu, ani Roksana, ani Tomasz w trakcie trwania show nie zdołali odnaleźć w nim drugiej połówki. Jak przyznała Roksana za pośrednictwem mediów społecznościowych, mimo braku sukcesu w szukaniu miłości w programie, pojawił się w jej życiu ktoś bliski dzięki udziałowi.

Internauci widząc to wyznanie od razu rzucili się do spekulacji, jakoby Roksana pisząc o kimś bliskim miała na myśli Tomasza Kowalskiego – uczestnika programu "Rolnik szuka żony".

Dowodem na wszelkie domysły związane z romansem Tomasza z Roksaną były komentarze, jakie pojawiły się pod opublikowanym na Instagramie filmem Adama, który wystąpił na nim z Jankiem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adam Dzieżyc (@adam_dziezyc)

Tomasz wytknął żartobliwie kolegom, że spotkali się bez niego, na co jedna z komentujących internautek odpisała, że przecież ma Roksanę. Tomasz w odpowiedzi podziękował komentującej za informację gdyż sam nawet nie wiedział, że ma Roksanę.

W udzielonym wywiadzie Tomasz przyznał, że póki co jest sam, a z Roksaną nic o podłożu romantycznym go nie łączy - Wszystkie relacje odbywają się na płaszczyźnie koleżeńskiej póki co. Nie jestem z nikim oficjalnie związany. Potrzebuję też czasu, żeby kogoś dobrze poznać i stwierdzić, że to jest to. To chyba normalne.

O tym się mówi: Adam Małysz wściekły. "To jest troszkę tak, jakby była na nas nagonka". O co poszło

Zerknij tutaj: Pojawiły się najnowsze prognozy dotyczące waloryzacji rent i emerytur w 2022 roku. Czy seniorzy będą mieli powody do zadowolenia