Media obiegła zaskakująca informacja na temat dziennikarza Piotra Kraśko. Okazuje się bowiem, że znany prezenter poszedł w ślady wielu Polaków, którzy z różnych powodów wsiedli za kierownicę nie posiadając prawy prawojazdy.

Gwiazdor telewizyjny nie ma jednak zamiaru unikać odpowiedzialności, przyjmując na klatę wszelkie konsekwencje swojego postępowania. Jak można przeczytać na jego instagramowym profilu, bardzo mocno żałuje tego, że zawiódł zaufanie internautów. Nie zmienia to jednak faktu, że chodzi o prowadzenie pojazdu bez ważnego prawa jazdy, a nie prowadzenie na "podwójnym gazie", co w przypadku Piotra Kraśki nie miało miejsca.

Ten jednak wręcz kaja się przed opinią publiczną i internautami przepraszając, jakby wsiadł za kierownicę po alkoholu. Czy aż tak bardzo boi się negatywnej opinii swoich widzów i czytelników?

Jak się okazuje, historia Piotra Kraśki związana z zadzieraniem z literą prawa zaczęła się w 2009 roku, gdy stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości. W 2015 roku zaś, Piotr Kraśko utracił uprawnienia. W roku bieżącym natomiast przy kontroli rutynowej nasz prezenter zaliczył wpadkę, gdyż od razu wyszło na jaw prowadzenie pojazdu bez uprawnień i wymaganych dokumentów.

Został zobligowany przez sąd do opłacenia 7500 zł grzywny, a zakaz mu przedłużono do września przyszłego roku.

Jak można przeczytać na instagramowym profilu i w wielu innych miejscach w sieci, Piotr Kraśko nie ma najmniejszego zamiaru uciekać od odpowiedzialności i udawać, że nie jest winien. Gorąco i żarliwie przeprosił wszystkich na swoim instagramowym profilu zaznaczając, że poniósł już prawne konsekwencje - (...) Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było - było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich Państwa przepraszam.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

O tym się mówi: Jolanta Kwaśniewska ma powody do świętowania. Została wyróżniona w ważnym plebiscycie. O co chodzi

Zerknij: Nowe informacje o stanie zdrowia Kamila Stocha. Czy skoczek wróci do startów w Pucharze Świata