Jak przypomina portal "Super Express", w ostatni weekend odbyły się kolejne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem skoczkowie zmierzyli się na skoczni w Klingenthal. W sobotnich zawodach Kamilowi Stochowi udało się wskoczyć na podium, co zaostrzyło apetyty kibiców na niedzielny konkurs. Niestety Stoch nie pojawił się na skoczni z powodu silnego zapalenia zatok. Jak skoczek czuje się teraz? Czy zobaczymy go w najbliższych dniach?

Czy Kamil Stoch wystartuje w Engelbergu?

Początek sezonu dla naszych skoczków nie był najlepszy. Cała drużyna nie imponowała formą. W ostatnią sobotę kibicie mieli wreszcie powody do zadowolenia, bo Kamilowi Stochowi udało się zająć trzecie miejsce. Dobra pozycja w sobotnich zawodach zaostrzyła apetyty fanów skoków narciarskich w związku z niedzielnym występem kadry.

Niestety w niedzielę pojawiła się niespodziewanie informacja, że Kamil Stoch nie wystartuje. Przyczyną jego wycofania z zawodów było silne zapalenie zatok i rekomendacja lekarza, że start jest wykluczony. Fani nie ukrywali niepokoju o to, czy Stochowi uda się wyzdrowieć przed kolejnymi zawodami i zbliżającym się Turniejem Czterech Skoczni.

Uspokajamy fanów Kamila Stocha i skoków narciarskich. Wiele wskazuje na to, że stan skoczka znacznie się poprawił, bo znalazł się on na liście zawodników na kolejny konkurs, którą opublikował Polski Związek Narciarski. W rozmowie z "Super Expressem" lekarz, który badał skoczka po powrocie z Klingenthal potwierdził, że doszło u niego do zapalenia zatok.

Kamil Stoch / YouTube:  Eurosport Polska
Kamil Stoch / YouTube: Eurosport Polska
Kamil Stoch / YouTube: Eurosport Polska

"W poniedziałek czuł się lepiej niż dzień wcześniej. Głowa nadal go boli, za to nos się odetkał. Dostał lekarstwa, ma na razie nie wychodzić na zewnątrz" - powiedział doktor Winiarski, dodając, że ma nadzieję na to, że sytuacja poprwi się w ciągu najbliższych dni.

Kamilowi Stochowi życzymy szybkiego powrotu do pełni sił, a całej naszej kadrze sukcesów.

To też może cię zainteresować: Koncert zespołu Sławomira Świerzyńskiego wywołał burzę. Widzowie nie kryją oburzenia. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz z "Rolnik szuka żony" zabrał głos w sprawie plotek o romansie z Roksaną. Nie pozostawił wątpliwości

O tym się mówi: Jolanta Kwaśniewska ma powody do świętowania. Została wyróżniona w ważnym plebiscycie. O co chodzi