Ogromne zaskoczenie ogarnęło fanów rodziny królewskiej, gdy media obiegła informacja na temat księcia Harry'ego, który nie bacząc na zdanie swojej żony Meghan postanowił spakować się, zabrać dzieci i udać się do pałacu w Wielkiej Brytanii.

Harry ucieka na Święta Bożego Narodzenia do płacu?

Według zagranicznych mediów, Meghan Markle raczej nie będzie zadowolona z takiego obrotu sprawy gdyż jeszcze niedawno książę Harry mocno deklarował, że nie interesuje go to, czy wróci jeszcze kiedyś do Wielkiej Brytanii.

Wielu ludzi na całym świecie nie wyobraża sobie spędzania Świąt Bożego Narodzenia bez najbliższych. Taką właśnie decyzję miał podjąć książę Harry uciekając z żoną do Stanów Zjednoczonych w Pałacu Buckingham. Zdarzyło się jednak kilkukrotne Harry'emu powrócić do Wielkiej Brytanii z powodu różnych uroczystości królewskich.

Jego babcia królowa Elżbieta II mocno ubolewa nad takim obrotem sprawy i według królewskich informatorów zapraszała Harry'ego i jego rodzinę do pałacu na Boże Narodzenie. Teraz zagraniczne media podają, że Harry postanowił udać się na święta do domu w Anglii, czy się to Meghan podoba czy nie.

Miał on ponoć spakować swoje rzeczy i zabrać dzieci ze sobą. Dodatkowym powodem, dla którego Harry mógł podjąć taką decyzję jest fakt, że jego 95-letnia babcia nie jest w najlepszej kondycji. Jak informuje tajemnicze źródło, Harry w Santa Barbara nie jest w stanie poczuć atmosfery Świąt Bożego Narodzenia - W Santa Barbara ledwo może poczuć, że są Święta, ostatni tydzień przyniósł w jego przypadku ogromną odmianę serca.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Piotr Kraśko złamał prawo. Gwiazdor wydał oficjalne oświadczenie. Co powiedział

Zerknij: Czekają nas wyjątkowo drogie święta. Składniki potrzebne do przygotowania jednej z tradycyjnych potraw podrożały o 100 procent