Media obiegła bardzo smutna wiadomość dotycząca gwiazdy serialu "Ranczo". Bardzo znany aktor dubbingowy Miłogost Reczek zmarł w wieku 60 lat.

Grał w znanych i lubianych serialach, a także użyczał głosu bajkowym postaciom

Zajmował się zarówno dubbingiem, jak i grą aktorską, dzięki czemu możemy go kojarzyć z seriali telewizyjnych takich, jak "Ranczo", "Samo życie", albo "Świat według Kiepskich". Aktor użyczył także głosu postaci animowanej z filmu "Jak wytresować smoka", czy "Pinokio".

Ciężka choroba

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez audioteka (@audioteka)

Ostatnimi laty artysta miłogost Reczek cierpiał na nieuleczalną chorobę – nowotwór uszkadzający jego kości, zwiększający możliwość na bawienia się anemii infekcji niewydolności nerek.

Jak się okazuje złośliwy szpiczak znacznie ograniczył aktorowi zwyczajne funkcjonowanie, oraz pracę w zawodzie. była z tego powodu zorganizowana pilna zbiórka funduszy na leczenie.

Jak podaje "Super Express", o odejściu aktora miłogost areczka pojawiła się informacja na facebookowym profilu grupy "Widzę głosy".

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy najszczersze kondolencje.

O tym się mówi: Czekają nas wyjątkowo drogie święta. Składniki potrzebne do przygotowania jednej z tradycyjnych potraw podrożały o 100 procent

Zerknij: Tomasz z "Rolnik szuka żony" zabrał głos w sprawie plotek o romansie z Roksaną. Nie pozostawił wątpliwości