Robert Lewandowski opublikował bardzo ważny dla siebie post na swoim instagramowym profilu. Okazuje się, że jeden z najlepszych piłkarzy na świecie otrzymał bardzo ważną dla siebie nagrodę.

Nie ulega wątpliwości, że kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej Robert Lewandowski jest światowej klasy piłkarzem, o którym rozpisują się gazety na całym świecie.

Robert Lewandowski jednak ma z czego się cieszyć

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Nic dziwnego, gdyż już od najmłodszych lat Robert Lewandowski związany był ze sportem i z piłką nożną. Mocno wspierany przez najbliższych mógł przez lata treningów zdobywać umiejętności i doświadczenie, czego efekty dzisiaj możemy oglądać na murawie.

Mieszkający na co dzień w Niemczech razem z rodziną Robert Lewandowski, ostatnimi czasy miał bardzo trudne chwile związane z plebiscytem Złotej Piłki organizowanym przez jedną z francuskich gazet.

Okazuje się bowiem, że zasługujący w pełni na nagrodę Polak nie otrzymał jej w 2021 roku pomimo, że zeszłoroczne rozdanie zostało zablokowane z powodu pandemii. Teraz jednak Robert Lewandowski pochwalił się na mediach społecznościowych czymś bardzo wyjątkowym - Bardzo się cieszę, że po raz drugi z rzędu otrzymałem @tuttosport - nagrodę #GoldenPlayer✌️😎 Bardzo dziękuję znakomitemu Jury za docenienie moich osiągnięć oraz wszystkim moim fanom we Włoszech, Polsce, Niemczech iw każdym kraju za wspieranie mnie. Bardzo dziękuję wszystkim moim kolegom z Reprezentacji Polski @laczynaspilka i @fcbayern - to dzięki Wam mogę otrzymać tę nagrodę🙌 Dziękuję rodzinie za nieustające wsparcie ❤️

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Nam pozostaje pogratulować naszemu mistrowi!

O tym się mówi: Monika Miller zmaga się z nieuleczalną chorobą. To jednak nie jest koniec złych wieści

Zerknij tutaj: Polacy dostają takie wiadomości od dłuższego czasu. Kliknięcie w ten link może słono kosztować