Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas potrzebuje czasem jakiejś metamorfozy, czy chociażby nieznacznej zmiany w wyglądzie. Jest to podyktowane wieloma czynnikami, jak uroczystość rodzinna, ważne wydarzenie krajowe, lub święto kościelne.

Zmiana wyglądu Antoniego Królikowskiego wzbudziła zainteresowanie internautów i tabloidów

Wiele osób lubi wprowadzać zmiany w swoim wyglądzie także wyłącznie dla poprawienia samopoczucia lub ze względów zawodowych. Jak podają media, aktor Antoni Królikowski postanowił właśnie zadbać nieco o swój wygląd i udał się do barbera.

Efektami tej wizyty aktor pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się okazuje, Antoni Królikowski stara się chociaż raz w miesiącu odwiedzić salon barbera, aby odświeżyć i poprawić swój wygląd.

Ostatnia wizyta jednak według "JastrzabPost" była bardziej spektakularna, niż zwykle ponieważ aktor zdecydował się na zmianę w grzywce i długości zarostu na twarzy. W cięciu widać wyraźnie zmianę kształtu zarostu aktora, co dodaje twarzy zadziornego charakteru, natomiast włosy misternie zaczesane do góry, z chłopięcego wizerunku zmieniły wizerunek Antoniego w zalotnego młodzieńca.

Internauci widząc efekty pracy stylisty, postanowili skomentować i pochwalić - Jest git! A nawet hot!🔥😍/Ale będziesz kocurem jak jutro wstaniesz i tak samo sobie ułożysz te włosy 🤪😁 Ps. Klasa 💪/You are SO handsome 😍😍😍🔥 - czytamy w komentarzach pod zdjęciem Antoniego.

Co o tym sądzicie? Korzystna zmiana wyglądu?

O tym się mówi: Prognoza pogody na Boże Narodzenie 2021 roku. IMGW zapowiada zaskakujące zmiany w pogodzie

Zerknij tutaj: Barbara Kurdej-Szatan nie szczędziła mocnych słów pod adresem internautów. Co dokładnie powiedziała aktorka