Bardzo często bywa tak, że gdy jakaś gwiazda, bądź celebrytka przejdzie metamorfozę i zrzuci parę kilo, tabloidy nie potrafią przestać o tym wspominać. Tak się dzieje, gdyż u wielu osób utrata kilku kilogramów jest bardzo widoczna i daje spektakularny efekt.

Nowa odsłona Katarzyny Skryneckiej zachwyca

Obecnie taką spektakularną przemianą może cieszyć się Katarzyna Skrzynecka, której kibić podkreślana jest w wielu artykułach. Nie ulega wątpliwości, że Katarzyna Skrzynecka należy do jednych z najpiękniejszych artystek w polskim show-biznesie.

Niezależnie od tego, ile gwiazda liczy wiosen i kilogramów, zawsze zachwyca i robi ogromne wrażenie. Jak podaje "JastrzabPost", obecnie Katarzyna Skrzynecka zachwyca wyglądem jako jurorka w talent show, jednak według medialnych doniesień piosenkarka wystąpić ma w świątecznym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się zdjęciami zza kulis, na których widać jej zachwycającą kibić i zdobiącą ją kreację.

Jak wie każdy znawca mody, wszystkie połyskujące materiały podkreślają każdą okrągłość, nawet taką, której pokazywać nie chcemy.

Gdy spojrzymy na rację Katarzyny Skrzyneckiej zdamy sobie sprawę, że jej błyszcząca suknia aż do ziemi podkreśla jedynie to, to każda kobieta pragnie pokazać – piękne wcięcie w talii i krągłości w miejscach pożądanych przez opinię publiczną. Nie da się ukryć, że Katarzyna Skrzynecka wygląda w swojej kreacji spektakularnie.

O tym się mówi: Monika Miller wyjawiła całą prawdę o swoim zdrowiu. Nie jest dobrze

Zerknij: Odeszła gwiazda serialu "Doktor Quinn". Fani na całym świecie nie kryją smutku