Ben Afflec, który teraz spotyka się z Jennifer Lopez był kiedyś mężem Jennifer Garner przez dekadę, zanim para ogłosiła rozstanie w 2015 roku. Ich rozwód sfinalizowano w sądzie w 2018 roku i od tej pory wydaje się, że Ben i Jen utrzymywali solidną i obywatelską podstawę wspólnego rodzicielstwa z korzyścią dla ich trojga wspólnych dzieci — Violet, 16 lat, Seraphiny, 12 lat i Samuela, 9 lat.

Aktor szczerze o swojej chorobie, która wpłynęła na małżeństwo z aktorką jennifer Garner

Jak podają zagraniczne media, Ben głośno mówił o swoich trudnych zmaganiach z alkoholem i, niestety, o tym, jak jego walka z uzależnieniem wpłynęła na jego małżeństwo.

Podczas wywiadu udzielonego w 2020 roku, Ben przyznał szczerze, że: „Bycie alkoholikiem, to część mojego życia, to coś, z czym mam do czynienia na co dzień. Nie musi obejmować całej mojej tożsamości i być wszystkim, ale jest to coś, nad czym trzeba pracować.”

Po pierwszym udaniu się na odwyk w 2001 roku, Ben Affleck kilkakrotnie szukał dalszego leczenia uzależnienia od alkoholu podczas małżeństwa z Jennifer Garner w 2008, 2017 i ponownie w 2018 po oficjalnym ich rozwodzie.

W przeszłości zdobywca Oscara szczerze mówił o tym, jak jego uzależnienie było katalizatorem ich rozstania, wyjaśniając w 2020 roku, że zaczął pić „coraz więcej”, gdy ich małżeństwo „rozpadało się”, co doprowadziło do „większej ilości problemów małżeńskich.” Aktorowi było trudno odejść z powodu dzieci, ale zdecydował się na to, gdyż małżeństwo z ich mamą nie było udane.

O tym się mówi: Katarzyna Skrzynecka przeszła spektakularną przemianę. Jej kibić zachwyca w pięknej kreacji. Zdjęcia oszałamiają

Zerknij: Krystyna Janda włączyła się w sprawę Barbary Kurdej-Szatan. Sprawy przybrały zaskakujący obrót. O co chodzi