Jak podaje portal "Radio Zet", kobiety o tych imionach na długo zapamiętają nadchodzące święta. Przyniosą im one bowiem miłość, na którą czekają. To właśnie w tym wyjątkowym okresie stanie się jasne, że od dawna miały sekretngo wielbiciela, który właśnie teraz zdecyduje się ujawnić.

Wielbiciel się ujawni

Już w trakcie nadchodzącej Wigilii kobiety noszące te imiona mogą liczyć, że ujawni się ich tajemniczy wielbiciel, który od dawna skrycie do nich wzdycha. Które kobiety mogą liczyć na miłość niczym z prosto komedii romantycznej? Sprawdźcie poniżej!

Maria

Kobiety o tych imionach, nie powinny spisywać tego roku na straty. Nawet jeśli do tej pory nie wszystko szło po ich myśli, los ma jszcze szansę się odmienić. Już niebawem sprawy przybiorą zupełnie nowy obrót. Już od dawna są obiektem westchnień mężczyzny, który już w święta zdecyduje się wyjawić, co naprawdę do nich czuje. Będzie magicznie!

Randka/YouTube @tvnstyle

Alicja

Jeśli nie spodziewałaś się w tym roku prezentu, los szykuje dla ciebie wyjątkowy upominek. Jedna wiadomość będzie zawierała w sobie nie tylko życzenia, ale także propozycję spotkania od kogoś, kto od dawna jest tobą zainteresowany. Warto wybrać się na kawę lub spacer. Nie pożałujesz!

Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona

Sabina

Jest ktoś, kto jakiś czas temu wpadł w oko, ale byłaś pewna, że nic z tego nie będzie. Już niebawem dostaniesz od niego wiadomość. Zaczniecie rozmawiać i będziesz miała okazję przekonać się, że i ty nie jesteś mu obojętna. W 2022 roku będziecie mieli szansę przekonać się, że to, co was łączy jest wyjątkowe!

Znaleźliście na liście swoje imię?

To też może cię zainteresować: Agata Kornhauser-Duda udała się z wizytą do wyjątkowego mężczyzny. Wygląda na to, że dobrze bawiła się w jego towarzystwie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Skrzynecka przeszła spektakularną przemianę. Jej kibić zachwyca w pięknej kreacji. Zdjęcia oszałamiają

O tym się mówi: Aleksandra Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące posiadania dzieci. Nie spodziewała się takiej reakcji internautów