Już od pewnego czasu trwają w Polsce pieczołowite przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Już w listopadzie pojawiły się pierwsze ozdoby świąteczne i choinki w supermarketach. Ludzie zaczęli przygotowywać się do świąt kupując produkty spożywcze, ozdoby choinkowe i inne akcesoria związane ze świętami.

Przygotowania do Bożego Narodzenia w domu Piotra Kraśki

Coraz więcej gwiazd i celebrytów chwali się swoimi choinkami, świątecznym wystrojem wnętrz i ręcznie wykonanymi elementami świątecznymi. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wielu pochwaliło się tym, jak wyglądają ich przygotowania do świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Żona znanego dziennikarza i reportera Piotra Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko także postanowiła pochwalić się na mediach społecznościowych swoją pracą nad świątecznym wystrojem wnętrz i przystrojoną pięknie choinką.

Ten fakt oczywiście nie umknął uwadze mediów, a tabloidy bardzo dokładnie opisały świąteczne przygotowania w domu Piotra kraśki. Jak napisała na swoim instagramowym profilu żona dziennikarza, szczęście może być odnalezione nawet najdrobniejszych rzeczach.

Jak przyznała w poście, nie może się już doczekać Świąt Bożego Narodzenia i zaznaczyła, że w tym roku wyjątkowo wcześnie zaczęły się w ich domu świąteczna przygotowaniach.

Na temat choinki napisała, że jest ona już prawie ubrana, lecz ostatnie dotknięcia pozostawia dla dzieci na wigilijny poranek. Wspomniała także o listach do świętego Mikołaja pisanych przez ich pociechy. Nie ukrywa, że pojawia się w nich coraz więcej punktów do zrealizowania dla Świętego Mikołaja - (...) Listy prezentów do świetego Mikołaja mają co raz więcej pozycji, które są już „odhaczone”🎁😘 Sztuka Obdarowywania to dla mnie zawsze wyjątkowa sprawa (...)

O tym się mówi: Ewa Krawczyk zgarnęła ważną nagrodę w imieniu męża. Co to za nagroda i za co wręczona

Zerknij: Katarzyna Skrzynecka przeszła spektakularną przemianę. Jej kibić zachwyca w pięknej kreacji. Zdjęcia oszałamiają