Każdy, kto pasjonuje się oglądaniem eksperymentalnego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", z pewnością zachwyci się niezwykle dobrą wiadomością na temat ciąży jednej z uczestniczek.

Aneta z szóstej edycji w ciąży!

Jak podaje "Super Express" chodzi o uczestniczkę Anetę, która postanowiła pochwalić się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wielu kibiców i fanów Anety i Roberta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" niewątpliwie cieszy się informacją na temat opublikowanej i potwierdzonej właśnie dobrej wiadomości na temat ciąży, która właśnie przydarzyła się małżonkom.

Spory już brzuszek Anety jest na tyle widoczny, że nie mogła już dłużej milczeć na temat swojego stanu. Małżonkowie z ogromną i nieskrywaną radością podzielili się swoim szczęściem na mediach społecznościowych.

Wśród radosnych zdjęć z ciążowym brzuszkiem, pokazało się jedno przedstawiające zdjęcie USG. Aneta i Robert są uczestnikami 6 edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowinę przekazali za pośrednictwem instagramowego profilu. Jak się okazuje, Aneta i Robert to jedyna para z szóstej edycji programu, która ewidentnie była najlepiej dobrana przez ekspertów. Nie ukrywali, że spodobali się sobie wzajemnie.

Nawet po zakończeniu programu małżonkowie nie stronili od mediów, a w dobie nowoczesnej technologii i platform społecznościowych, para mogła podzielić się ze swoimi fanami i widzami programu fantastyczną wiadomością. Nam pozostaje serdecznie pogratulować i życzyć wszystkiego dobrego powiększającej się właśnie rodzinie.

O tym się mówi: Potężne podwyżki rachunków za gaz w 2022 roku. Kto płacić będzie najwięcej

Zerknij: Katarzyna Dowbor zdradziła tajemnicę dotyczącą prowadzonego przez nią programu. O tym, wiedziało naprawdę niewiele osób