Każdy bardzo dobrze wie, k+im jest Izabella Scorupco – piękna i utalentowana aktorka, która zrobiła karierę międzynarodową. Nie wszyscy jednak wiedzą, kim jest i jak wygląda jej córka Julia Scorupco. Widać już na pierwszy rzut oka, że młoda dama odziedziczyła urodę po swojej sławnej mamie aktorce.

Julia odziedziczyła urodę po mamie

Jak wygląda aktualnie córka jednej z najpiękniejszych aktorek w Polsce? Rodzicami Julii Scorupco sa Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski, którzy byli małżeństwem przez 2 lata. Para pobrała się w 1996 roku jednak do rozwodu doszło 1998 roku.

Mimo rozpadu małżeństwa, jego owocem jest Julia Scorupco – córka sławnej pary, która w roku bieżącym skończyła już 23 lata. Jak podaj "Plotek", młoda dama spędziła swoje dzieciństwo i okres dorastania przeważnie w USA i Szwecji. w Stanach Zjednoczonych Julia mieszkała ze swoją mamą Izabelą.

Jak to w dzisiejszych czasach bywa, Julia Scorupco bardzo aktywnie działa na mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy się dowiedzieć, co u niej słychać.

Możemy także zobaczyć jak aktualnie wygląda, a trzeba przyznać, że jej uroda robi ogromne wrażenie, tak jak uroda jej mamy. Julia Scorupco bardzo często i regularnie publikuje nowości na mediach społecznościowych, a na jej instagramowym profilu obserwuje ją przeszło 31 tysięcy internautów. Właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych można się o Julii dowiedzieć czegoś więcej, między innymi to, że studiowała ona na kierunku "Media" na Uniwersytecie w San Francisco, i że cztery lata trwa jej szczęśliwy i udany związek.

O tym się mówi: Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowali ważną wiadomość. To wielu wzruszy do łez

Zerknij: Potężne podwyżki rachunków za gaz w 2022 roku. Kto płacić będzie najwięcej