Yalancia Rosario, lat 29, z Dallas w Teksasie, ma ośmiu synów: 12-letniego Jamela, 9-letniego Michaela Jr, 8-letniego Angelo, 6-letniego Armaniego, 5-letniego Prince'a, 3-letniego Sincere, 1-letniego Armaniego i 5-miesięcznego Gimaniego.

Wielodzietna rodzina nie musi być jedynie problemem

Obecnie w ciąży z dziewiątą pociechą mega mama, która pracuje w domu, prowadzi firmę i jest żoną ojca chłopców, 36-letniego Michaela Rosario, powiedziała: „Zawsze chciałam mieć dużą dziesięcioosobową rodzinę, ponieważ dorastałam jako najstarsza z siedmiu i chciałam mieć własną dużą rodzinę, z którą mogłabym tworzyć wspomnienia”.

Dzieląc się na Instagramie napisała: „Ludzie mówią, że bycie mamą w domu nie może być takie trudne. Spróbuj być wszystkim w jednym… „Księgowy, towarzysz zabaw, sekretarz/planista, pracownik pralni, gospodyni, terapeuta/mediator, nauczyciel, szef kuchni, szofer, pielęgniarka” – wymieniła.

Yalancia napisała wpis: „Czuję, że między tymi siedmioma chłopcami a dzieckiem w drodze mam zanurzone ręce w scenie niemowlęcej, scenie malucha i scenie dziecięcej! Ale nie zamieniłabym tego na świat !!"

Fani wspierali ją w komentarzach, mówiąc: „Tak! Ja też idę po 10, więcej błogosławieństw dla ciebie i twoich”. "Więc masz wszystkich chłopców? Mam nadzieję, że tym razem dostaniesz swoją dziewczynę! Miej zdrową i bezpieczną ciążę!"

O tym się mówi: Wizje końca świata. Są do siebie bardzo podobne. Dotyczą całości, czy jedynie ludzkości

Zerknij: Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowali ważną wiadomość. To wielu wzruszy do łez