Nie ulega wątpliwości, że każdy znający twórczość Urszuli Dudziak przyzna szczerze, że jest prawdziwą artystką na 100%. Od początku swojej działalności artystka prezentuje najwyższą klasę swojej pracy zawodowej, talentu i zaangażowanie na scenie.

Urszula Dudziak nie może wyjść za mąż?

Jej życie prywatne jednak nigdy nie było usłane różami, gdyż mężczyźni, których zdarzyła uczuciem znikali z jej życia. Artystka borykała się z dwoma rozwodami, oraz samobójczą śmiercią jednego z partnerów. Zła passa w sferze uczuciowej zakończyła się w 2013 roku, gdy serce artystki znowu mocniej zabiło do mężczyzny.

Zakochani mieli piękne plany na ślub 2020 jaki miał odbyć się na Zanzibarze, jednak romantyczne plany nie dojdą do skutku w wybranym terminie. Gdy będący w stanie spoczynku, emerytowany kapitan żeglugi Bogdan Tłomoński poprosił artystkę o rękę, jej życie nabrało rumieńców.

Medialne doniesienia wciąż informowały opinię publiczną po szczęśliwych chwilach artystki z ukochanym, a zaręczyny odbyły się podczas wakacji w krajach egzotycznych. Finalizacją tych magicznych chwil miał być huczny ślub w 2022 roku jednak pandemiczne obostrzenia wciąż niweczą plany niejednej zakochanej pary.

Tak samo było z Urszulą Dudziak i emerytowanym kapitanem żeglugi wielkiej Bogdanem Tłomońskim. Pandemiczne zawirowania zagnały zakochanych do domu na piękne Podlasie, gdzie żyją sobie na "kocią łapę", gdyż nie mogą zalegalizować swojego związku w wymarzony sposób. Jak podaje “Pomponik, jest im jednak dobrze razem nawet bez “papierka”.

O tym się mówi: Z życia wzięte. Ożenił się z dziewczyną o 26 lat młodszą od siebie. Teraz przeprasza i sprowadzić z powrotem moją byłą żonę

Zerknij: Cristiano Ronaldo zdradził płeć nienarodzonych bliźniaków. Rodzina piłkarza zrobiła to w uroczy sposób

Nie przegap: Co słychać u byłego prezentera telewizji Polsat, Piotra Galusa. Mężczyzna był wielką gwiazdą programu „Hugo”