Przygotowania do Sylwestra Marzeń 2021 ruszyły już pełną parą. W mediach pojawiła się już lista znakomitych gości, jacy wystąpić mają podczas gorącej sylwestrowej mocy.

Nie jest tajemnicą, że wszelkie transmisje sylwestrowe emitowane na stacjach telewizyjnych cieszą się ogromną popularnością wśród widzów w sylwestrowy wieczór. Sylwester Marzeń z Dwójką jest jedną z pozycji proponowanych przez Telewizję Polską w ramach świąteczno-noworocznej ramówki.

Kto wystąpi w Dwójce Telewizji Polskiej w noc sylwestrową 2021?

Nie ma się co dziwić, ponieważ wspaniałe gwiazdy, jakie co roku goszczą na scenie sylwestrowej wciąż cieszą się ogromną popularnością i przyciągają uwagę widzów.

Nie jest tak że tajemnicą, że po każdym sylwestrze i po każdej transmisji na żywo tabloidy jeszcze długo analizują stroje wjazd, ich występy i to, co się działo po szalonej nocy sylwestrowej.

Na tapet trafiają stylizacje goszczących na scenie gwiazd, a prym w ilości nagłówków na temat kreacji od lat wiodą Maryla Rodowicz, Dorota Rabczewska i Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i młodzi".

Jak podaje "Super Express", znana jest już lista gwiazd mających wystąpić w tegorocznym Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

O kim będziemy czytać jeszcze długo po szalonym wieczorze?

Ponad trzydziestu artystów wystąpić ma w Zakopanem. 31 grudnia odbędzie się transmisja na żywo wyjątkowego Sylwestra Marzeń z Dwójką, lista gwiazd mających w planie szaloną wspólną zabawę na zakopiańskiej scenie zachwyci wszystkich miłośników polskiej muzyki rozrywkowej.

Wystąpić mają między innymi Thomas Anders, Roksana Węgiel, Zenon Martyniuk, zespół Boys, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, zespół Milano, Odessa Band, Baciary, Weekend, Maryla Rodowicz i wiele innych.

W sumie na zakopiańskiej scenie sylwestrowej 31 grudnia pojawić się ma przeszło 30 artystów. Telewizja Polska zaprasza na szaloną sylwestrową noc z dwójką 31 grudnia o godzinie 20:00 na antenie dwójki.

O tym się mówi: Meghan Markle przyłapana w niecodziennym dla niej miejscu. Nikt się tam jej nie spodziewał

Zerknij: Mama ośmiu chłopców spodziewa się kolejnego dziecka. To jednak nie jest koniec