Wielki finał ostatniej serii odcinków programu "Rolnik szuka żony" już za nami. Nowi bohaterowie dołączą do grona tych, których Marta Manowska odwiedzi w okresie świątecznym!

Świąteczne odcinki programu "Rolnik szuka żony" stały się już tradycją, a czekają na nie wszyscy fani show.

Kiedy odcinek świąteczny?

Nie ulega wątpliwości, że są to odcinki o zupełnie innym charakterze, niż te tradycyjne. Bożonarodzeniowy klimat możemy wówczas obejrzeć w domach uczestników, oraz par, które powstały w trakcie lub po programie i przetrwały do teraz.

Zwykle bywa tak, że w Boże Narodzenie ludzie spotykają się przy jednym stole. W przypadku bohaterów program "Rolnik szuka żony" tak się jednak nie stanie.

To gospodyni programu, Marta Manowska odwiedzi bohaterów w ich domostwach. Będą opowiadać o swoich losach po programie, a także o planach na przyszłość i wspomnieniach z programu.

Marta Manowska chwali się świątecznym stroikiem. Zapowiedziała emisję specjalnego odcinka świątecznego

Na instagramowym profilu prowadzącej program "Rolnik szuka żony" Marty Manowskiej, pojawiła się zapowiedź odcinka świątecznego, a na opublikowanym przez nią zdjęciu trzyma ona w rękach świąteczny stroik - A przy niedzieli dobre wieści Już 26 grudnia o 21:15 odcinek @rolnikszukazonytvp który kochacie szczególnie - napisała w poście.

Okazuje się, że świąteczny odcinek programu będzie można obejrzeć 26 grudnia w drugi dzień świąt, o godzinie 21:15. Będziecie oglądać?

O tym się mówi: Harry przybył dziećmi do Londynu na Boże Narodzenie bez Meghan. Dowodem na to ma być pewne zdjęcie. O co chodzi

Zerknij tutaj: Nie to chciał zobaczyć Jarosław Kaczyński jadąc na Wawel. Z pewnością nie było to dla niego łatwe. O czym mowa

Nie przegap też tego: Krystyna Janda zdradziła, jak zakończył się jej związek z Andrzejem Sewerynem. Gosposia odegrała tam kluczową rolę. O co chodzi