Jak podaje portal "Interia", wygląda na to, że Basia Kurdej-Szatan najcięższe chwile ma już za sobą. Aktorka wraca do pracy, o czym poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Do tej wiadomości odniósł się kolega Barbary z serialu "M jak miłość", w którym do niedawna występowała.

Widzowie znów zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan w telewizji

Barbara Kurdej-Szatan nie miała ostatnio nejlepszego okresu w swoim życiu. Wszystko przez bardzo emocjonalny wpis dotyczący Straży Granicznej, który odbił się w mediach głośnym echem. Padły bardzo mocne słowa, których konsekwencje były dla aktorki bardzo dotkliwe. Poza ogromną krytyką, musiała się zmierzyć również ze stratą roli w "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan / YouTube: Uwaga! TVN
Barbara Kurdej-Szatan / YouTube: Uwaga! TVN
Barbara Kurdej-Szatan / YouTube: Uwaga! TVN

Po tamtym wpisie, Barbara Kurdej-Szatan postanowiła na chwilę zniknąć, także z social mediów. Ostatnio jednak aktorka znów zaczyna się dzielić ze swoimi wielbicielami tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Ostatnio zachęcała do obejrzenia nowego projektu z jej udziałem.

Gwiazda informowała o premierze filmu, w którym występowała. W projekt zaangażowana była cała jej rodzina, mąż Rafał Szatan oraz córka Hania. Mowa o musicalu "Świat pełen niespodzianek", w którym Szatanowie wcielali się w sympatyczne misie polarne.

Powrót Basi Kurdej-Szatan na srebrny ekran jej fani przyjęli z ogromną radością, o czym wymownie świadczyły zamieszczane pod jej postem komentarze. Jeden z nich zostawił kolega aktorki z planu "M jak miłość", Tomasz Oświeciński. "Świetne" - napisał krótko, aczkolwiek bardzo wymownie aktor.

Myślicie, że los znów uśmiechnie się do Basi Kurdej-Szatan i wróci na szczyt?

To też może cię zainteresować: Harry przybył dziećmi do Londynu na Boże Narodzenie bez Meghan. Dowodem na to ma być pewne zdjęcie. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Radosław Fogiel skomentował nowe informacje dotyczące wypadku kolumny z Beatą Szydło. "Gdzie tu skandal, gdzie tu nowość"

O tym się mówi: "Rolnik szuka żony" odcinek świąteczny. Widzowie już czekają. Na kiedy zapowiedziana jest emisja