Pogłębiająca się niestety inflacja panująca w kraju, uderzyła niewyobrażalnie w wielu obywateli. Niezależnie od tego, czy chodzi o przedsiębiorców, pracowników etatowych, firmy jednoosobowe, czy emerytów i rencistów, wszystkie podwyżki cen w sklepach i rachunków mocno uderzyły w obywateli Polski.

Aktorka Marzena Kipiel-Sztuka o teorocznym jej budżecie świątecznym

Dotyczy to również artystów, którzy w mniejszym lub większym stopniu wciąż działają zawodowo i starają się czynnie utrzymać na rynku pracy. Chodzi o muzyków, aktorów filmowych i teatralnych, malarzy, czy każdego innego artystę, który nie pracuje na cały etat.

Aktualnie na tapet wzięta została gwiazda serialu Świat według Kiepskich, odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej – Marzena Kipiel-Sztuka.

"Pomponik" postanowił rozłożyć na części pierwsze plany aktorki na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Jak się okazuje, szalejąca inflacja będąca oczywistym skutkiem tego, co dzieje się na całym świecie zmusiła wielu ludzi to konkretnego zaciśnięcia pasa, a co za tym idzie, do zorganizowania znacznie skromniejszych niż zwykle Świąt Bożego Narodzenia 2021.

Nie ominęło to także aktorki Marzeny Kipiel sztuki, która przyznała że w tym roku bożonarodzeniowe prezenty będą znacznie skromniejsze - Wszystko podrożało. To, co niedawno było zwykłym towarem, dziś staje się dobrem luksusowym. Na początku grudnia przyjęłam pierwszą dawkę szczepionki. Wcześniej nie mogłam się zaszczepić ze względu na chroniczne zapalenie oskrzeli. Wiem, że to jeszcze nie daje mi dostatecznej odporności, ale jestem dobrej myśli - wyjawiła pełna nadziei na lepszy czas aktorka.

O tym się mówi: "Rolnik szuka żony" odcinek świąteczny. Widzowie już czekają. Na kiedy zapowiedziana jest emisja

Zerknij: Zachowanie księdza wywołało prawdziwą burzę. Na sytuację zareagowała już kuria. Co się stało