Pandemiczne skutki na portfele Polaków wciąż nie schodzą z medialnych doniesień. Wielu artystów wskazało na ogromne problemy finansowe, brak możliwości lub ograniczenie możliwości zarabiania na życie graniem koncertów dla publiczności, z powodu rządowych decyzji restrykcyjnych.

Sławomir i Kajra nie zwalniają tempa. Co ich napędza?

Są też tacy, którzy wciąż cieszą się z tego, że mają ogromną popularność i wciąż aktywnie działają na polskiej scenie.

Jak wiemy, Telewizja Polska ma wybranych swoich artystów, których ciągle zaprasza na różne uroczyste koncerty, wielkie wydarzenia kulturalne i masowe eventy. Są tacy, których zabraknąć po prostu nie może, a wśród nich, obok Zenka Martyniuka jest Sławomir z żoną Kajrą Kajrowicz.

Małżonkowie opowiedzieli w wywiadzie, ile znaczy dla nich większa ilość czasu, jaką mogą spędzić ze sobą w innych okolicznościach, niż praca. Opowiedzieli również o wielu busach, którymi zwykle podróżują podczas odbywania trasy koncertowej - Na pewno pandemia to trochę zatrzymała i dzięki Bogu mogliśmy trochę pomieszkać we własnym domu. Bardzo się ucieszyliśmy. Ale bus nadal jest naszym domkiem na kółkach, do którego uwielbiamy wracać i zawozi nas zawsze w cudowne miejsca, gdzie spotykamy fantastycznych ludzi i mamy całą masę przygód, tym bardziej że jeździmy po świecie.

Okazuje się, że mieli tych busów kilka, a każdy z nich zawiózł artystyczną urodzinę zawsze bezpiecznie docelu, zapewniając wspaniałe wspomnienia. Jakiś czas temu para artystów zapytana została na temat ich sytuacji finansowej. Małżonkowie swoją odpowiedzią mogli wielu zaskoczyć, ale także zainspirować do zmiany sposobu myślenia i porzucenia biernego oczekiwania na poprawę sytuacji. Stwierdzili bowiem, że o to trzeba zapytać menadżera, który aktualnie wypoczywa w Meksyku, więc jest wysoce prawdopodobne, że stawki za koncerty wciąż są dobre.

O tym się mówi: Proroctwa na 2022 rok mogą przestraszyć. Czy anomalie świadczą o zbliżającym się końcu

Zerknij: "Rolnik szuka żony" odcinek świąteczny. Widzowie już czekają. Na kiedy zapowiedziana jest emisja