Od wielu miesięcy w mediach możemy przeczytać o zmaganiach rodziny Zenona Martyniuka związanych z postępowaniem jego syna Daniela. Liczne wykroczenia i występki młodego Martyniuka doprowadziły go przed sąd, a także do bardzo nagłośnonego przez tabloidy rozwodu.

Czy Zenek potwierdza medialne doniesienia o rozwodzie z żoną Danutą?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez gk24.pl (@serwis_gk24)

Nie ulega wątpliwości, że sporo wiemy na temat życia Daniela Martyniuka dzięki nazwisku jego znanego w całej Polsce ojca. W wielu materiałach dotyczących rozwodu młodego Daniela Martyniuka, a także jego problemów z prawem, przewijała się stojąca za nim murem mama Danuta Martyniuk.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PUDELEK 🐩 (@pudelek_pl)

Kobieta towarzyszyła synowi nawet w sądzie podczas rozpraw rozwodowych. Zaznaczała dość głośno, że byłej już żonie jej syna zależało wyłącznie na majątku sławnego piosenkarza disco-polo Zenon Martyniuka.

Aktualne doniesienia tabloidowe mogą być dość zaskakujące, gdyż państwo Martyniuk do tej pory zawsze deklarowali wzajemną miłość i zaufanie. Jak podaje "Pomponik", okazuje się to jednak mało zgodne z prawdą, gdyż według medialnych doniesień para zamierza się rozwieść. Zenon Martyniuk zabrał głos w sprawie swojego małżeńskiego kryzysu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DISCOPORTAL (@discoportal_pl)

Gwiazdor disco-polo stanowczo zaprzecza medialnym doniesieniom o małżeńskich kłopotach, jednak potwierdził fakt, że w domu dochodzi czasem do awantur, które szybko zostają przez małżonków zażegnane - Nie wiem, skąd się te plotki wzięły. My jesteśmy już razem 32 lata, w tym roku minęły w lutym. Ślub braliśmy w roku 89. Nie wiem, skąd te plotki, to są jakieś wymysły. Są różne sprawy w małżeństwie i są jakieś kłótnie, ale one szybciutko mijają. Jak gniewamy się to nie dłużej, jak pięć minut, ewentualnie dziesięć minut. To są takie sprzeczki w sumie o nic i wszystko wraca do normalności zaraz - zapewnia w mediach.

O tym się mówi: Angelina Jolie oszukana. Wyszła na jaw prawda o jej adopcyjnej córce. O co chodzi

Zerknij: Jak trwale usunąć czarną pleśń z plastikowych okien w 2 minuty. Te sztuczki się sprawdzają