Bardzo zaskakująca wypowiedź Joanny Opozdy obiegła media. Jak wiemy, całkiem niedawno została ona żoną syna zmarłego aktora, Antoniego Królikowskiego.

Media przez bardzo długi czas roztrząsały uroczystość, a także wszystko to, co działo się po ślubie. Nie ulega wątpliwości, że relacja Joanny Opozdy z teściową Małgorzatą Ostrowską-Królikowską mocno interesuje opinie o publicznym, media i fanów rodziny Królikowskich.

Jak Joanna Opozda żyje z teściową?

Okazuje się jednak, że obie panie znają się już od dobrych kilku lat, gdyż od paru lat Joanna Opozda zna Antoniego Królikowskiego. Doniesienia na temat ich związku mocno buszowały po internetowych czeluściach, dopóki para osobiście ich nie potwierdziła.

Podobnie było z tematem ślubu, jak i ciąży Joanny Opozdy. Burzliwa przeszłość tej pary – rozstania i powroty odbiły się szerokim echem zarówno w tabloidowych doniesieniach internetowych, jak i na mediach społecznościowych. Oboje wówczas wykazali się wysoką kulturą osobistą, zdrowym rozsądkiem i niezwykłą klasą, ponieważ nie obrzucali się wówczas błotem, nie prali przysłowiowych brudów w mediach społecznościowych, a jedynie zaspokoili ciekawość tabloidowe twórców zainteresowanych internautów.

Ich powrót do siebie wielu ucieszył, w przeciwieństwie do byłych Antoniego Królikowskiego, z którymi Joanna Opozda raczej się nie dogaduje. Jak podaje "Wirtualna Polska", Joanna Opozda zapytana o to, jaką teściową jest Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiedziała w dość zaskakujący sposób, jednak potrafiła wzruszyć do łez - Mogę powiedzieć, że była super jeszcze przed tym, jak zostaliśmy małżeństwem. Przez problemy zdrowotne mocno ograniczyłam kontakty rodzinne i towarzyskie. Trochę siedzę jak w więzieniu, przykuta do łóżka. Nie jest to dla mnie wesoły czas. Nie widywałyśmy się jeszcze zbyt często, dlatego nie wiem, jaką jest teściową, niestety, bo mamy za krótki staż - przyznała Joanna w wywiadzie.

O tym się mówi: Szef resortu finansów omówił sprawę 14. emerytur. Zdradził, czy będzie wliczona w przyszłoroczny budżet

Zerknij: Donald Tusk zaliczył sporą wpadkę. Policja zatrzymała limuzynę, którą jechał lider Platformy Obywatelskiej