Nie ulega wątpliwości, że życie brytyjskiej rodziny królewskiej mocna interesuje nie tylko obywateli Wielkiej Brytanii, ale także ludzi w wielu zakątkach świata.

Media co chwilę rozpisują się na temat losów braci Williama i Harrego, ich relacji rodzinnych, oraz małżeńskich. Zawsze, gdy zdarzy się coś nieoczekiwanego, albo niespotykanego w rodzinie królewskiej, powstaje mnóstwo artykułów na ten temat.

Czy Kate ma jeszcze w spojrzeniu na męża miłość?

Zarówno Harry i Meghan, jak i William i Kate cieszą się ogromną sympatią i popularnością w wielu brytyjskich rodzinach. Nie jest tajemnicą, że relacja braci mocno się ochłodziła po tym, jak Harry podjął decyzję o opuszczeniu Pałacu Buckingham za namową żony Megan Markle.

Rozluźniły się wówczas także więzi Harrego z resztą rodziny królewskiej, a jedynie babcia – królowa Elżbieta II wciąż dąży do pojednania z wnukiem. Dowodem na to mogą być zaproszenia na różne uroczystości rodzinne, oraz święta Bożego Narodzenia będące bardzo ważnym elementem królewskiej tradycji.

Media bardzo dużo aktualnie rozpisują się na temat kryzysów małżeńskich zarówno Harrego, jak i Williama. Nie jest zatem dziwne, że każdy gest świadczący o głębokich uczuciach między Williamem i Kate jest natychmiast zauważony przez ekspertów od mowy ciała, a następnie szeroko opisany przez tabloidy brytyjskie.

Aktualnie na tapet trafił temat, który także nie umknął uwadze opinii publicznej. Okazuje się bowiem, że Kate Middleton spojrzała czule na męża, co stało się powodem powstania licznych artykułów w kolorowej prasie.

Jak co roku, tradycyjnie królewskie pary publikują świąteczne kartki przedstawiające ich rodziny. Expert przeanalizował egzemplarze publikowane przez Williama i Kate od 2017 roku. Karta księcia i księżnej Cambridge z 2017 roku była „klasyczna” i emanowała „poczuciem formalności”.

Przejdźmy do karty świątecznej pary w 2021 r. To o wiele bardziej radosne i zrelaksowane przesłanie, jakie przekazuje rodzina.

O tym się mówi: Joanna Opozda zyskała po ślubie męża i teściową. Jak się dogadują aktorki

Zeeknij: Donald Tusk ma twardy orzech do zgryzienia. Wyniki ostatniego sondażu z pewnością nie są dla niego wymarzone