Jak można zauważyć, zainteresowanie losami Agnieszki Woźniak-Starak wciąż rośnie, od dłuższego czasu tabloidy rozpisują się na temat jej nowego ukochanego.

Z racji tego, że paparazzi depczą jej wciąż po piętach, była ona wielokrotnie sfotografowana w towarzystwie domniemanego Remigiusza - pracownika stacji TVN albo w kawiarni, albo w hotelowej restauracji, albo na spacerze i zakupach.

Ukochany dziennikarki jest kimś zupełnie innym, niż podały wcześniej media!

Według tajemniczego informatora, Agnieszka Woźniak-Starak zdążyła już nawet przedstawić ukochanego swoim byłym już teściom – rodzicom zmarłego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Jej życie osobiste okazuje się być jednak nieco inne niż to opisywane przez kolorowe pisemka. Jak się okazuje, tajemniczy mężczyzna, przy którym Agnieszka Woźniak-Starak tak pięknie rozkwitła i rozpromieniała nie jest wcale remigiuszem ze stacji TVN, a kimś zupełnie innym.

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęło już sporo czasu, a wokół jego pochówku było swego czasu bardzo głośno ze względu na nielegalność miejsca, w którym pierwotnie spoczął zmarły tragicznie producent filmowy.

Wdowa po milionerze, dziennikarka i prezenterka Agnieszka Woźniak-Starak niemal od razu wróciła do pracy, nie poddając się zbyt długo paraliżującej rozpaczy po stracie ukochanego męża.

Dzielnie podjęła się nowych zadań zawodowych, a ostatnimi czasy – według medialnych doniesień weszła nawet w nową relację natury romantycznej. Okazuje się jednak, że według tabloidowych ustaleń, jej nowy ukochany nie jest pracownikiem stacji telewizyjnej, a restauratorem i właścicielem paru niezwykle popularnych warszawskich lokali. Jak podają media, Agnieszka Woźniak-Starak i ponownie tajemniczy nieznajomy są ze sobą od przeszło roku.

O tym się mówi: Kate spojrzała na Williama w taki sposób, że media nie przestają o tym pisać. O co chodzi

Zerknij: Szef resortu finansów omówił sprawę 14. emerytur. Zdradził, czy będzie wliczona w przyszłoroczny budżet