Jedna z najbardziej popularnych ostatnimi czasy, była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" Elżbieta Bator nieco zszokowała swoich fanów.

Opublikowała ona bowiem na swoim profilu na Instagramie fotografię z córką. Jak się okazuje, rolniczka pozując do zdjęcia ze swoją latoroślą trzymała się znacząco za brzuch, a w komentarzach do posta ujawniono rodzinną tajemnicaę.

Wielu internautów po prostu było w oromnym szoku

Wielki finał ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" przyniósł odpowiedzi na wiele pytań. Jak się okazuje, romantyczna niegdyś relacja Elżbiety z Markiem okazała się być bardzo bolesną porażką, a ona sama nie chce mieć już nic wspólnego z tym mężczyzną. Córka wyznała w wywiadzie, że Elżbieta była bardzo upokarzana i poniżana przez swojego wybranka programu.

Elżbieta Bator aktualnie wygląda na będącą w coraz lepszej formie psychicznej po traumatycznym przeżyciu z bardzo nieudanym związkiem.

Na jej instagramowym profilu opublikowane zostały bardzo ciekawe zdjęcie, która jednak wzbudziło sporo kontrowersji. Nie chodzi o to z kim pozowała, ale o to, co wyszło na jaw w komentarzach pod tym postem.

Okazuje się, że Elżbieta wymienia się z córką butami i nie tylko, co mocno obrzydziło wielu internautów. Zastanawiają się, czy jest to higieniczne...

Co o tym sądzicie? Wymieniacie się obuwiem z innymi?

O tym się mówi: Od stycznia zapłacimy więcej za gaz i prąd. Niestety nie będzie to ostatnia podwyżka cen. Specjaliści nie mają co do tego złudzeń

Zerknij: Barbara Kurdej-Szatan przyłapana przez paparazzich. Pomogła starszemu mężczyźnie