Jak przypomina portal "Pomponik", Dominika Gwit od lat przyjaźniła się z tancerzem Żorom Korolyovem, który odszedł niespodziewanie we wtorek 21 grudnia. Aktorka nie ukrywa, że jego śmierć była dla niej ogromnym wstrząsem. W sieci opublikowało poruszające pożegnanie z dawnym trenerem.

Nie żyje Żora Korolyov

Żora Korolyov odszedł niespodziewanie we wtorek wieczorem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyczyną śmierci 34-letniego tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. Korolyov miał zasłabnąć w swoim domu, gdzie znalazła go jego partnerka. Pomimo wezwania karetki, życia tancerza nie udało się uratować.

Żora Korolyov szerokiej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w "Tańcu gwiazdami". W 2017 roku partnerował Dominice Gwit. Ich wspólne występy budziły wiele emocji, w trakcie których oboje dobrze się bawili. Wspólne treningi mocno ich do siebie zbliżyły.

Dominika Gwit skomentowała niespodziewaną śmierć przyjaciela. Pożegnała go wpisem w mediach społecznościowych. "To jest jakiś okrutny żart.... Brak mi słów. Żora... Spoczywaj w pokoju" - napisała aktorka wyraźnie poruszona i wstrząśnięta Dominika. Do wpisu dołączyła czarno-białe zdjęcie, na którym możemy ją zobaczyć wspólnie z Żorą.

Poruszające pożegnania

Ukochanego pożegnała rownież jego partnerka, Ewelina Bator. Podziękowała ukochanemu za "najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca". Potwierdziła, że Żora Korolyev odszedł 21 grudnia. Ewelina podkreśliła, że wciąż nie może uwierzyć w to, że Żory już nie ma.

Żora Korolyov osierocił 11-letnią córkę Sonię.

Was też poruszyła niespodziewana informacja o odejściu Żory Korolyova?

To też może cię zainteresować: Kamil Durczok doczeka się upamiętnienia. Jego pamięć zostanie uczczona w wyjątkowy sposób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Izabela Małysz pochwaliła się mamą. Wiadomo, jak wygląda teściowa Adama Małysza

O tym się mówi: Kate spojrzała na Williama w taki sposób, że media nie przestają o tym pisać. O co chodzi