Najnowsze doniesienia na temat Kamili z programu "Rolnik szuka żony rzuciły nowe światło na postać królowej pieczarek. Okazuje się bowiem, że w programie nie wszystko o niej ujawniono, jednak za produkcję z dziką przyjemnością zrobił to Adam.

Adam ujawnił całą prawdę

Mężczyzna opowiedział na temat swojej relacji z królową pieczarek Kamilą, opowiedział o kulisach nagrań programu, a także przedstawił wszystko, co ma do zarzucenia produkcji i telewizji w TVP.

Ósma edycja programu "Rolnik szuka żony" pełna była zaskakujących momentów, zwrotów akcji, a każdy z odcinków niósł ze sobą kolejną porcję emocji. Kamila Boś, jako rolniczka szukająca drugiej połówki z pewnością budząc ogromne zainteresowanie wzbudziła także skrajne emocje swoim zachowaniem, niezdecydowaniem i wybrednym podejściem do mężczyzn.

To nie spodobało się wielu widzom, gdyż telewizji pokazana była jako kapryśna, oderwana od rzeczywistości i nie mająca najmniejszych szans na odnalezienie swojej drugiej połówki w programie księżniczka.

Jeden z uczestników, kandydat Kamili Adam wrzucił nowe światło zarówno na postać Kamili, jak i na cały obraz przedstawiony przez TVP.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Adam Dzieżyc (@adam_dziezyc)

Okazuje się, że negatywne komentarze, hejt i krytyka, jakie spadały na Kamilę były sztucznie nakręcane przez telewizję i osoby komentujące - Kamery pokazały to, co widzowie chcieliby zobaczyć. Bo były też miłe akcje, kiedy potrafiliśmy się śmiać, spędzić miło czas. (...) Chciała zawsze coś wyjaśnić aż za bardzo, gdy proponowałem, żeby zostawić jakiś temat, żeby to już było za nami. (...) Myślę, że to też widzowie podłapali.

O tym się mówi: Jerzy Trela ma poważne problemy zdrowotne. Anna Dymna ujawniła jego najbliższe plany świąteczne. Nie będzie radośnie

Zerknij: Sara James gościła w "Pytaniu na śniadanie". Katarzyna Cichopek nie potrafiła się powstrzymać. Co zrobiła