Ciągłe medialne doniesienia na temat wyskoków Daniela Martyniuka, syna znanego piosenkarza disco-polo Zenona Martyniuka, doprowadziły zapewne niejednokrotnie jego rodziców do szewskiej pasji i łez. Przypuszczalnie państwo Martyniuk niejednokrotnie także się pokłócili z jego powodu.

Zenon Martyniuk o zachowaniu syna

Według medialnych doniesień, Danuta Martyniuk ciągle stawała po stronie syna, robiąc wszystko aby poniósł jak najmniejsze konsekwencje swoich czynów. Nie można jednak zakładać, że jest to prawda, gdyż tylko państwo Martyniuk wiedzą, jaka jest prawda i co się działo za zamkniętymi drzwiami ich domostwa.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PUDELEK 🐩 (@pudelek_pl)

Nie zmienia to jednak faktu, że Zenon Martyniuk z pewnością wiele przeszedł w związku z zachowaniem syna, nie tylko pod kątem dobrego imienia, ale także pod kątem medialnych plotek, domniemań i niedomówień.

Wielokrotnie pytany o zachowanie syna nie podejmował tego tematu, gdyż Daniel jest osobą dorosłą i sam powinien brać odpowiedzialność za swoje czyny.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Monika Janowska (@jan.owska)

Jednak czy przykładem tego były wypowiedzi jego matki Danuty na temat byłej już synowej przed rozwodem syna? Należy przypomnieć, że głównym tematem podejmowanym przez Danutę Martyniuk w mediach były pieniądze, liczne drogie prezenty dawane wnuczce, oraz majątek Zenka. Aktualnie "Pudelek" donosi, że Zenon Martyniuk mając dość odpowiadania za czyny syna podjął decyzję o całkowitym nie komentowaniu jego zachowania. Jak stwierdził, To są jego sprawy, w które on nie zamierza się wtrącać - To są jego sprawy, ja na te tematy nie rozmawiam - skwitował Zenek zapytany o zachowanie syna i ponoszone konsekwencje.

O tym się mówi: Adam z 8 edycji "Rolnik szuka żony" ujawnił prawdę o programie i Kamili. Widzowie są zaskoczeni

Zerknij: Agnieszka Woźniak wyraźnie zakochana. Wiadomo, kim jest ukochany dziennikarki