Media ostatnimi czasy mocno interesują się emerytowanymi artystami. W skolimowskim Domu Artystów Weteranów Scen Polskich przybywa ich wielu, a wśród nich mieszka znany polski artysta i piosenkarz Jerzy Połomski.

Jak podawały media, artysta sam podjął decyzję o przeprowadzce do domu Artystów Weteranów Scen Polskich, gdyż zdawał sobie sprawę z tego, że potrzebuje już stałej opieki. "Interia" podaje, że nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą pierwszymi poza domem dla Jerzego Połomskiego.

Jerzy Połomski i pierwsze święta w nowym miejscu

Jerzy Połomski, 88-letni już wielki artysta polskiej sceny muzycznej najbardziej kojarzony jest z utworami takimi jak, "Cała sala śpiewa z nami", "Jak to dziewczyna", "Nie zapomnisz nigdy", czy "Bo z dziewczynami".

Gdy w mediach jakiś czas temu pojawiły się wiadomości na temat dolegliwości artysty związanych z pogarszającym się słuchem, wielu fanów piosenkarza mocno się zmartwiło. Coraz większe kłopoty ze zdrowiem Jerzego Połomskiego skłoniły go do przeprowadzki do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich, oraz do podjęcia bardzo trudnej decyzji o zawieszeniu działalności scenicznej.

To także zmartwiło jego fanów i miłośników jego twórczości. Kłopoty z pamięcią, zmusiły artystę do wyprowadzki z domu dla własnego bezpieczeństwa oraz dla bezpieczeństwa swoich bliskich. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Jerzego Połomskiego pierwszymi spędzonymi w nowym miejscu zamieszkania.

Na szczęście że przebywa tam wielu znakomitych artystów, w towarzystwie których z pewnością Boże Narodzenie nie będzie nudne, smutne, ani samotne.

O tym się mówi: Papież Franciszek złożył Polakom życzenia świąteczne. Jego słowa nawiązywały do ważnej sprawy

Zerknij tutaj: Joanna Opozda zyskała po ślubie męża i teściową. Jak się dogadują aktorki