Dwudniowa dziewczynka została odnaleziona żywa po porzuceniu w tajskim lesie. Miejscowi odkryli ją, pokrytą skaleczeniami i ukąszeniami owadów. Dziewczynę znaleziono 19 grudnia w lesie w Krabi. Jest teraz monitorowana w szpitalu Khao Phanom, dopóki nie wyzdrowieje.

Świeżo urodzona dziewczynka została znaleziona żywa, ale pokryta skaleczeniami i ukąszeniami owadów, po tym, jak została porzucona na dwa dni w odległym lesie w Tajlandii. Dwudniowe dziecko miało zadrapania i siniaki na twarzy oraz robale na skórze, gdy miejscowi zbierający gumę z drzew zauważyli ją w niedzielę w prowincji Krabi. Nie miała na sobie ubrania i leżała w gęstych zielonych liściach bananowca pokrywających ziemię.

Dramat noworodka w Tajlandii

Miejscowi zaopiekowali się noworodkiem na miejscu, gdy przybyli ratownicy medyczni, nie chcąc ryzykować, niosąc ją do swojej wioski przez całą noc. Mała dziewczynka została owinięta niebieskim bawełnianym kocem i umieszczona na noszach w karetce, zanim została zabrana do szpitala, gdzie była leczona z powodu odwodnienia.

Była pod obserwacją, ale jest zdrowa i nie oczekuje się, że będzie miała jakiekolwiek trwałe problemy zdrowotne po tej męce. To niewiarygodne, że przeżyła, mimo że znaleziono ją w obszarze, w którym żyją niebezpieczne zwierzęta, takie jak kobry i pytony, a także wysokie temperatury do 35 stopni w ciągu dnia.

Rzecznik policji powiedział, że szukają matki dziewczynki, ale bez kamer w lesie trudno byłoby namierzyć ślady tej osoby. Pułkownik policji Prasit Yodthong powiedział: „Dziewczynka miała robaki i owady pełzające po całym ciele. Z najbliższej dokumentacji szpitalnej wynikało, że żadna kobieta tam nie rodziła. „Prawdopodobnie matka urodziła gdzie indziej i zostawiła dziecko na środku wzgórza.

O tym się mówi: Są najnowsze informacje o Jerzy Połomskim. Jak się czuje i żyje piosenkarz

Zerknij: Adam z 8 edycji "Rolnik szuka żony" ujawnił prawdę o programie i Kamili. Widzowie są zaskoczeni