Media obiegła bardzo smutna wiadomość płynąca z domu Sary James, młodej artystki, która zdobyła drugie miejsce na Eurowizji Junior. Okazuje się, że swoim sukcesem nie mogła się zbyt długo cieszyć, gdyż po powrocie do kraju dowiedziała się o śmierci bardzo ważnej w życiu osoby.

Sara James w żałobie

Gdy odchodzi ktoś bardzo bliski, a my dowiadujemy się o tym dopiero po jakimś czasie, zdajemy sobie sprawę z faktu, że wiele emocji, chwil i ważnych momentów tego czasu nas ominęło. Z pewnością ominą nas moment pożegnania, który zawsze jest trudny, ale wielu ludzi ma w sobie wdzięczność za taką możliwość.

Sara James po zdobyciu drugiego miejsca w dość prestiżowym konkursie, jakim jest Eurowizja Junior, mogła się cieszyć swoim ogromnym sukcesem jedynie przez moment. O śmierci babci dowiedziała się po powrocie do Polski.

To może być dla całej rodziny Sary, a dla niej szczególnie trudny czas, gdyż babcia odeszło tuż przed Bożym Narodzeniem, co już zawsze będzie rocznicą jej śmierci, będzie przypominać o jej odejściu w okresie przygotowań świątecznych, które także powinny nieść radość.

@sara_james_music

Thank you grandma[*]🖤

♬ Pope Is a Rockstar - Sales

Artystka poinformowała o swojej tragedii na swoim koncie na Tik toku. Obserwatorzy i fani w słowach otuchy pisali, że babcia piosenkarki na pewno jest z niej bardzo, bardzo dumna.

Nam pozostaje złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom zmarłej babci Sary James.

O tym się mówi: Noworodek odnaleziony żywy po dwóch dniach pobytu w lesie. Stan dziewczynki był ciężki

Zerknij: Dominika Gwit nie kryje smutku po nagłym odejściu Żory Korolyova. "To jakiś okrutny żart"