O Kamili z programu "Rolnik szuka żony" robi się coraz głośniej, a to dlatego, że wciąż nie przestała budzić żywego zainteresowania opinii publicznej, fanów, internautów i widzów programu. Budząca skrajne emocje Kamila dała się zapamiętać, wryła się w pamięć fanów show.

Poza jej zachowaniem i reakcjami, które nie wszystkim przypadnie do gustu, rozgłosu dodał jej Adam opowiadając mediom o kulisach powstawania programu "Rolnik szuka żony", o telewizyjnej manipulacji związanej z przedstawieniem osoby Kamili jako kapryszącej księżniczki.

Kamila o medialnych doniesieniach

Aktualnie media donoszą, że Kamila wyznała publicznie, że po zakończeniu programu wdała się w bliską relację. Z medialnych doniesień na temat Kamili Boś może wynikać, że jest kobietą niezwykle wyzwolonoą, która nie ma najmniejszego zamiaru uzależniać się od mężczyzny.

Jak podaje "Pomponik", po finale 8 edycji programu "Rolnik szuka żony", "królowa pieczarek" Kamila Boś miała wdać się w romans z reżyserem w produkcji. Z medialnych doniesień wynika także, że Kamila na wypadek nieznalezienia odpowiedniego kandydata na męża, ma w głowie postanowienie, że podda się zabiegowi in vitro, aby mimo wszystko zostać mamą.

Podczas rozmowy z mediami "królowa pieczarek" Kamila jednak stanowczo zaprzeczyła tym wszystkim doniesieniem twierdząc, że wprawdzie nie czyta artykułów o sobie i nie wchodzi na strony internetowe o charakterze informacyjnym, to o informacji na temat romansu z reżyserem jeszcze nie słyszała. Dodała także, że nie zakłada z góry, że nie znajdzie miłości swojego życia i partnera do założenia rodziny, w związku z powyższym nie myślała jeszcze o in vitro, skąd zatem te wszystkie tabloidowe doniesienia?

O tym się mówi: Smutne doniesienia z domu Sary James. Odeszła bardzo ważna osoba w jej życiu

Zerknij: Jerzy Trela ma poważne problemy zdrowotne. Anna Dymna ujawniła jego najbliższe plany świąteczne. Nie będzie radośnie