Andrzej “Piasek” Piaseczny być może nie wszystkim Polakom przypadł do gustu, jednak spontaniczności i chęci niesienia pomocy odmówić mu nie można. Wokalista jest niezwykle wrażliwy na potrzeby słabszych, a także na różne inne społeczne dylematy.

Nie ulega wątpliwości że jako znany i popularny artysta Andrzej Piaseczny może w różnych celach wykorzystać swoją popularność i rozpoznawalność. Czasem bywa tak, że artyści proszeni są o przeróżne czynności, niekoniecznie związane z ich dziedziną i branżą.

Andrzej Piaseczny pomógł w oświadczynach w trakcie własnego koncertu?

Wielokrotnie na prośbę prywatnych osób nagrywają różne materiały – życzenia urodzinowe, prośbę natury charytatywnej, czy wspólnie zaśpiewano piosenkę. Andrzej Piasek Piaseczny natomiast opublikował na swoim instagramowym profilu niezwykle wzruszający filmik, do którego wielu z pewnością powracało kilkukrotnie.

Jak się okazuje, Andrzej "Piasek" Piaseczny w trakcie jednego ze swoich koncertów postanowił pomóc jednemu z fanów w oświadczynach. Prowadząc ten moment jak wykwalifikowany konferansjer, uświetnił ten wzruszający moment wprowadzając dodatkowo lekko humorystyczny klimat.

Wspomnienia na zawsze

Ten niesamowity gest został uwieczniony przez kogoś na widowni i całe szczęście, gdyż w przeciwnym razie nie moglibyśmy zobaczyć tak cudownych chwil, w których brał udział sam Andrzej Piaseczny.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: "Śpiący prorok" przepowiedział apokalipsę. Co Edgar Cayce zawarł w przepowiedni

Zerknij: Szymon Hołownia ma ogromne powody do radości. Zdradziło to nagranie zamieszczone w mediach społecznościowych. O co chodzi

Nie przegap tego: Niepokojące prognozy meteorologów na nadchodzące święta. Zapowiadane są ostrzeżenia. Co szykuje dla nas pogoda w najbliższe dni