Jak przypomina portal "Radio Zet", Szymon Hołownia od jakiegoś czasu zajmuje się polityką. We wszystkich swoich działaniach może liczyć na wsparcie swojej żony, Urszuli Brzezińskiej-Hołowni oraz córki Marysi. Rodzina Hołowni ma teraz ogromny powód do radości, co zdradziło nagranie zamieszczone przez polityka w mediach społecznościowych.

Szymon Hołownia ma ogromne powody do radości

Szymon Hołownia zdecydował się porzucić karierę w telewizji, aby zająć się polityką. Wystartował w wyborach na prezydenta. W trakcie kampanii prezydenckiej mieliśmy okazję poznć żonę dziennikarza, Urszulę Brzezińską-Hołownię, która jest pilotem myśliwców. Wspólnie wychowują córeczkę Marysię.

Jak się okazuje, rodzina Szymona Hołowni już niebawem się powiększy, czego wymownym dowodem jest nagranie zamieszczone przez lidera ruchu Polska 2050 na Facebooku. Para wspólnie złożyła swoim sympatykom życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Szymon Hołownia wspólnie z żoną życzyli wszystkim spokojnych świąt, zaznaczając, że zdają sobie sprawę, że nie dla wszystkich nachodzący czas będzie pełen radości. Wyrazili również nadzieję, że nam wszystkim uda się "doczekać wszystkiego dobrego".

Dopiero pod koniec zamieszczonego przez Szymona Hołownię nagrania możemy zobaczyć, że jego żona jest w zaawansowanej ciąży. Z ustaleń "Faktu" wynika, że Urszula Brzezińska-Hołownia jest już w 9. miesiącu, a termin porodu przewidziany jest na za trzy tygodnie.

Przyszłym rodzicom życzymy szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrowia.

To też może cię zainteresować: Noworodek odnaleziony żywy po dwóch dniach pobytu w lesie. Stan dziewczynki był ciężki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czas problemów i negatywności nadchodzi. W roku Tygrysa będzie kilka najniebezpieczniejszych dni

O tym się mówi w Polsce: Adam Małysz ujawnił tajemnicę Stefana Horngachera. Kibice mogą być bardzo zaskoczeni

O tym się mówi na świecie: Kate spojrzała na Williama w taki sposób, że media nie przestają o tym pisać. O co chodzi