Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Żora Korolyov odszedł nagle w wieku zaledwie 34 lat. Jego śmierć była ogromnym ciosem dla jego najbliższych, fanów, a także całego świata show biznesu. Sprawą zajmie się prokuratura.

Nagła śmierć młodego tancerza

Żora Korolyov był wybitnym tancerzem, któremu rozpoznawalność przyniósł udział w programie "Taniec z gwiazdami". Mogliśmy go zobaczyć na parkiecie zarówno kiedy taneczne show emitowane było na antenie TVN, jak i Polsatu. Niestety w ostatni wtorek serce Żory Korolyowa przestało bić.

Żora Korolyov/YouTube @Niezapomniani
Żora Korolyov/YouTube @Niezapomniani
Żora Korolyov/YouTube @Niezapomniani

Jedną z pierwszych osób, które pożegnały tancerza była jego partnerka, Ewelina Bator. W poruszającym wpisie podziękowała ukochanemu za wspólnie spędzone 5 lat i przyznała, że nie może uwierzyć w to, że nie a go już wśród nas. W sieci zaczęły pojawiać się kolejne kondolencje i pożegnania.

W rozmowie z "Faktem" niespodziewaną śmierć 34-letniego Żory Korolyova skomentowała także Iwona Pavlović, która znała tancerza od wielu lat. Przyznała, że wiadomość ta spadła na nią niczym grom z jasnego nieba i wciąż nie może w to do końca uwierzyć. "Ta śmierć wydaje się bardzo tajemnicza" - wyznała.

Przypomniała, że Żora był nie tylko wysportowany, ale wydawał się być okazem zdrowia. Do tego prowadził "higieniczny tryb życia". "Tacy ludzie nie powinni odchodzić" - skwitowała.

Żora Korolyov/YouTube @Niezapomniani
Żora Korolyov/YouTube @Niezapomniani
Żora Korolyov/YouTube @Niezapomniani

Z nieoficjalnych informacji podawanych przez "Super Express" wynika, że przyczyną śmierci młodego tancerza miało być zapalenie mięśnia sercowego. Prokuratura zdecydowała się zająć sprawą jego niespodziewanego odejścia. Zlecona została sekcja zwłok, która ma dać odpowiedź, co przyczyniło się do śmierci Żory Korolyova.

Co sądzicie o słowach Iwony Pavlovic?

To też może cię zainteresować: Izabela Janachowska opowiedziała o trudnych chwilach, jakich doświadczył Żora Korolyov w ostatnim czasie. O tym wiedziało niewielu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Premier Mateusz Morawiecki przyłapany na świątecznych zakupach. Towarzyszyli mu wyjątkowi pomocnicy

O tym się mówi: Szymon Hołownia ma ogromne powody do radości. Zdradziło to nagranie zamieszczone w mediach społecznościowych. O co chodzi