"JastrzabPost" postanowił stworzyć artykuł będący swoistą laurką dla Agnieszki Woźniak-Starak oceniającą jej prezencję jako najlepszy świąteczny prezent. Pozostawiając ocenę czytelnikom warto zaprezentować zachwycającą stylizacją Agnieszki Woźniak-Starak, która tak mocno wzbudziła zainteresowanie tabloidów.

Dziennikarka promienieje

Jak się okazuje, Agnieszka Woźniak-Starak, jedna z prowadzących program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN" zachwyciła tabloidowych twórców swoją stylizacją w jednym z wydań programu na żywo.

Nie ulega wątpliwości, że tej niezwykle szczupłej, wysokiej dziennikarce o blond włosach, bardzo jest do twarzy w soczystej czerwieni, co można było zauważyć w programie. Dziennikarka na swoim instagramowym profilu opublikowała 23 grudnia bieżącego roku zdjęcie, na którym pozuje w czerwonym, długim żakiecie, którego klapa ozdobiona została niezwykłym elementem.

Srebrne oko z którego zwisają również srebrne frędzle nie zostało zdominowane przez wpiętą na lewej piersi celebrytki gwiazdę również w kolorze srebrnym, również ze zwisającymi od spodu srebrnymi frędzlami.

Fryzura dziennikarki jest łudząco podobna do uczesania innej znanej blond dziennikarki Magdaleny Ogórek, która jest niezrównana w wiedzy na temat sztuki, oraz historii. Na zdjęciu na drugim planie, w tle widać za dziennikarką ogromnych rozmiarów szopkę, której stylizacja mocno może się skojarzyć z bawarskimi ozdobami świątecznymi. W opisie do zdjęcia dziennikarka zadaje pytanie o gotowość do świąt.

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla seniorów. ZUS podjął ważną decyzję. Chodzi o grudniowe renty i emerytury

Zerknij: Papież Franciszek złożył Polakom życzenia świąteczne. Jego słowa nawiązywały do ważnej sprawy