Jak przypomina portal "Pomponik", 4 września był wyjątkowym dniem dla rodziny Małyszów. Za mąż wyszła wówczas jedyna córka naszego skoczka - Karolina. Przyjaciel rodziny zdradził, co Małyszowie podarowali swojej jedynaczce i jej mężowi z okazji ślubu. Mają gest!

Ślub Karoliny Małysz

O ślubie Karoliny Małysz i jej narzeczonego Kamila Czyża mówiono od dłuższego czasu, choć nie było wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się uroczystość. Para miała sobie powiedzieć sakramentalne "tak" już w zeszłym roku, niestety na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa.

Przyjęcie weselne rozpoczęło się od pierwszego tańca pary młodej. Nowożeńcy wybrali na tę okazję piosenkę "Something just like this" Coldplay i The Chainsmokers. Sama Karolina, jak i jej rodzice nie kryli w ten dzień wzruszenia. Izę Małysz szczególnie poruszyła ceremonia w kościele.

Prezent ślubny od rodziców

Okazuje się, że Iza i Adam Małyszowie sprawili młodym wyjątkowy prezent, którego może im pozazdrościć wiele osób. Przyjaciel rodziny zdradził, że ślubnym podarkiem było mieszkanie! Rodzice Pana Młodego z kolei zafundowali nowożeńcom z kolei podróż poślubną.

Iza Małysz pochwaliła się zdjęciem z uroczystości w mediach społecznościowych, przyznając, że wreszcie doczekała się syna. W rozmowie z "Pomponikiem" nie ukrywała, że Kamil jest "wspaniałym chłopakiem", który przez tyle lat nie zasłużył jeszcze ani razu na "reprymendę" od niej.

Zaskoczył was prezent podarowany nowożeńcom przez rodziców?

To też może cię zainteresować: Sławomir zdradził, jak wyglądają małżeńskie spory z Kajrą. Jego szczerość zaskoczyła wszystkich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Seniorzy wciąż płacą w aptece krocie. Czy program darmowych leków okazał się niewypałem? Relacje emerytów nie pozostawiają złudzeń

O tym się mówi w Polsce: Polski Ład wpłynie na wysokość przyszłorocznej trzynastki? Czy emeryci dostaną dzięki temu więcej pieniędzy

O tym się mówi na świecie: Odszedł legendarny aktor. Kondolencje płyną z całego świata. Bardzo przykre wieści