W wielu badaniach opinii publicznej Aleksander Kwaśniewski wskazywany jest jako najlepszy z prezydentów. Choć od zakończenia jego kadencji minęły lata, nadal cieszy się ogromną sympatią Polaków.

Aleksander Kwaśniewski okrzyknięty przez internautów polskim Jamesem Bondem

Po raz pierwszy w wyborach prezydenckich Aleksander Kwaśniewski stanął w 1995 roku. Wiele osób podziwiało jego wizerunek, przywodzący na myśl zagranicznych polityków. Garnitur na miarę, lekka opalenizna i idealna fryzura wnosiły nową jakość na krajową scenę polityczną. Podobnie było z małżonką Aleksandra Kwaśniewskiego, Jolantą, która do dziś jest symbolem stylu i elegancji.

Aleksander Kwaśniewski/YouTube @WP
Aleksander Kwaśniewski/YouTube @WP

Aleksandrowi Kwaśniewskiemu udało się wygrać z Lechem Wałęsą i zdobyć reelekcję. W trakcie prezydentury zdobył sympatię Polaków, niezależnie od ich preferencji politycznych.

Z kim były prezydent musiał się zmierzyć w głosowaniu?

Ostatnio były Aleksander Kwaśniewski przeszedł sporą metamorfozę. Były prezydent stawia teraz na zarost, który nadaje mu bardziej nobliwego charakteru.

Na instagramowym profilu „Make Life Harder”, który śledzi ponad 800 tysięcy internautów, zdecydowano, że Aleksander Kwaśniewski jest polskim Jamesem Bondem.

Aleksander Kwaśniewski/YouTube @Rmf Fm
Aleksander Kwaśniewski/YouTube @Rmf Fm

Zdecydowana większość internautów postawiła właśnie na byłego prezydenta. Musiał się on zmierzyć między innymi z serialowym ojcem Mateuszem czy znanym kucharzem Robertem Makłowiczem.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN