Kilkanaście lat temu saga "Zmierzch" skradła serca nastolatek na całym świecie. Seria filmów oparta jest na cyklu powieści amerykańskiej pisarki Stephenie Meyer i opowiada o przeplatających się ze sobą światach ludzi, wampirów i wilkołaków.

Największą rozpoznawalność dzięki serii filmów zyskali oczywiście odtwórcy głównych ról Belli i Edwarda - Kristen Stewart i Robert Pattinson, a także wcielający się w postać Jacoba Taylor Lautner. Ogromne zainteresowanie wzbudziła jednak również aktorka, która odegrała rolę córki Belli i Edwarda - Renesmee. Dziesięcioletnia wówczas Mackenzie Foy skradła serca widzów, którzy wróżyli młodej aktorce świetlaną przyszłość. Jak dziś wygląda młodziutka gwiazda?

Z uroczej dziewczynki w piękną młodą kobietę

Mackenzie Foy urodziła się 10 listopada 2000 roku w Los Angeles. Jako modelka dziecięca zaczęła pracować już w wieku zaledwie czterech lat! Później grywała małe role w reklamach telewizyjnych, aż w końcu przyszedł czas na jej wielki sukces, jakim był występ w "Zmierzchu".

Jej filmowy debiut miał miejsce w 2011 roku - to właśnie wtedy po raz pierwszy pojawiła się na planie filmu "Przed świtem - część 1" i od razu skradła serca wszystkich kolegów po fachu, a później widzów.

Nie ma żadnej wątpliwości, że Mackenzie była idealnym wyborem do roli półczłowieka-półwampira. Jej ciemne włosy, blada cera, czarujące spojrzenie i twarz niczym u porcelanowej lalki sprawiły, że pokochali ją widzowie na całym świecie.

Wszyscy fani byli święcie przekonani, że przed Foy stoi naprawdę obiecująca kariera, a sama aktorka wyrośnie na prawdziwie urodziwą kobietę. Nie pomylili się! Niemal dekadę później Mackenzie wciąż zachwyca urodą, a także grywa w kolejnych hitowych produkcjach - takich jak "Obecność" czy "Interstellar".

źródło: YouTube
źródło: YouTube

Takiej urody można jej pozazdrościć!

Zobacz także: Adrianna Biedrzyńska złożyła córce wzruszające życzenia. Jak zmieniała się jej relacja z Michaliną Robakiewicz? Niezwykła historia

Może cię zainteresować: Wielkie zmiany w programie „The Voice of Poland”. Zmiana składu jurorskiego i grona prowadzących to dopiero początek

Pisaliśmy również o: Królewska astrolog przewidziała przyszłość Meghan i Harry’ego. Kobieta wcześniej pracowała dla księżnej Diany