Jak podaje portal "Lelum", pochodzący z Pakistanu Arbab Heather Hyatt zaliczany jest do grona najcięższych ludzi na świecie. Mężczyzna ważny obecnie 440 kilogramów i jak zapowiada, to jeszcze nie koniec. Ma w planach przybrać na wadze jeszcze kilkadziesiąt kilogramów, co ma mu pozwolić zdobyć tytuł najsilniejszego człowieka na świecie. Hyatt zdradził również, jakie wymagania ma wobec swojej przyszłej żony.

Arbab Heather Hyatt zaskoczył wszystkich

Arbab Heather Hyatt mieszka na co dzień w mieście Mardan w północnej części Pakistanu. Mężczyzna może pochwalić się niewiarygodną wagą 440 kilogramów i ogromną siłą, której zawdzięcza swój przydomek Hulk. Pakistańczyk jest w stanie podnieść bez większego problemu samochód osobowy.

Owa siła ma być jednym z powodów, dla których mężczyzna cieszy się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej. Niestety póki co, nie udało mu się znaleźć żony. Ma to zapewne związek z bardzo konkretnymi wymaganiami, jakie mężczyzna ma wobec swojej przyszłej partnerki. Czego oczekuje od przyszłej drugiej połówki Hyatt?

Arbab Heather Hyatt/YouTube @Caters Clips
Arbab Heather Hyatt/YouTube @Caters Clips
Arbab Heather Hyatt/YouTube @Caters Clips

Hyatt chce, aby jego przyszła żona mierzyła 193 cm i ważyła co najmniej 100 kilogramów. Ma to bardzo praktyczne wyjaśnienie - gdyby jego kobieta była chudsza, mógłby ją najzwyczajniej w świecie przygnieść.

Tytuł najcięższego i najsilniejszego

Arbab Heather Hyatt nie koncentruje się jednak tylko na szukaniu drugiej połówki. Mężczyzna chce zdobyć tytuł najgrubszego i najsilniejszego człowieka na świecie. W tym celu zamierza osiągnąć wagę 500 kilogramów.

Aby zrealizować swój cel pochłania niewyobrażalną ilość jedzenia. Potrafi zjeść 36 jajek, 3 kilogramy mięsa, kila misek różu i makaronu. Do tego pije dziennie 5 litrów mleka. Dziennie spożywa 10 tysięcy kalorii dziennie.

Arbab Heather Hyatt/YouTube @Caters Clips
Arbab Heather Hyatt/YouTube @Caters Clips
Arbab Heather Hyatt/YouTube @Caters Clips

Myślicie, że Hyattowi uda się znaleźć żonę i osiągnąć zamierzone cele?

To też może cię zainteresować: Joanna Pacuła podbiła polskie kino i mogła to samo zrobić w Hollywood. Dlaczego nagle zniknęła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ta aktorka kilka lat temu zrobiła prawdziwą furorę. Jak wygląda obecnie gwiazda "Zmierzchu"? Takiej urody można jej pozazdrościć

O tym się mówi: Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz z ważnym apelem. Prowadzący skrytykowali dziennikarzy TVN. O co chodzi