Jak podaje portal "Jastrząb Post", Anna Cieślak zdecydowała się przerwać milczenie i zdradzić co nieco ze swoich planów na przyszłość. Od niedawna aktorka jest żoną dyrektora programowego stacji TVN, Edwarda Miszczaka. Czy para ma w planach potomstwo?

Anna Cieślak szczęśliwa

Anna Cieślak przez jakiś czas spotykała się z Czesławem Mozilem oraz Przemysławem Wyszyńskim. Jednak prawdziwe szczęście znalazła dopiero u boku Edwarda Miszczaka. Choć parę dzieli spora różnica wieku sięgająca 26 lat, zdają się być niezwykle szczęśliwi. Zaczęli spotykać się jakiś czas przed wybuchem pandemii.

W ubiegłym roku Anna Cieślak i Edward Miszczak zaręczyli się, a w tym roku powiedzieli sobie sakramentalne tak, w kościle św. Anny w Krakowie. Ślub odbył się przed niespełna miesiącem (21 sierpnia). Aktorka nie może się nachwalić swojego ukochanego męża. Nazywa go nie tylko "wizjonerem" i "cudownym kreatorem", ale także "pięknym człowiekiem".

Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy
Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy
Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy

Anna Cieślak o posiadaniu dzieci

"Party" zdecydowało się przypomnieć kilka wypowiedzi Anny Cieślak, które w dość jasny sposób prezentują jej podejście do macierzyństwa. W jednym z wywiadów żona Edwarda Miszczaka przyznała, że kiedś usłyszała od swojej mamy słowa, że "nie każdy musi mieć dziecko".

Dodała, również, że wszystkim wścibskim, którzy mówią o tym, że Anna powinna pomyśleć o założeniu rodziny i rodzeniu dzieci jej mama odpowiada "A byliście na jej przedstawieniach? Ona za każdym razem rodzi nowe dziecko".

W innym z wywiadów podkreśliła, że nie ma dzieci i rodziny dzięki czemu może poświęcić czas na to co kocha najbardziej - aktorstwo, występy przed kamerami i na deskach teatru.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Prawnik Beaty Kozidrak przerywa milczenie. Wydano nowy komunikat. O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski potwierdza, że jego przepowiednie się spełniają. Czy na ulice w Polsce wyjdą mundurowi

O tym się mówi: Szczęśliwy grzybiarz wrócił do domu z ponad 6 kg grzybów. Po ponad pół godzinie zaskoczyło go to, co zobaczył