Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Brytyjka urodziła bliźnięta, które różnią się kolorem skóry. Osoby, które nie znają rodziny nie są w stanie uwierzyć, że chłopcy są braćmi bliźniakami.

Niezwykłe bliźnięta

Natura potrafi zaskoczyć, o czym mieliśmy okazję przekonać się już nie raz. Na własnej "skórze" poczuli to 32-letnia brytyjka Jade Ball i jej o trzy lata starszy partner, który w połowie jest Jamajczykiem. Para w zeszłym roku powitała na świecie bliźnięta - dwóch synów. Kiedy chłopcy pojawili się na świecie ich rodzice przeżyli mały szok widząc, że różnią się kolorem skóry.

Kley i Cole/YouTube @00Breaking News
Kley i Cole/YouTube @00Breaking News
Kley i Cole/YouTube @00Breaking News

Obecnie chłopcy mają już półtora roku i z każdym dniem różnica w ich wyglądzie jest coraz bardziej widoczna. Klay jest blondynem o niebieskich oczach, a jego brat Cole ma brązowe włosy i oczy. Do tego jego skóra ma zdecydowanie ciemniejszy odcień.

Osoby, które spotykają chłopców po raz pierwszy nie dowierzają, że chłopcy mogą być ze sobą spokrewnieni, nie mówiąc już o tym, że są bliźniakami. Bracia różnią się nie tylko wyglądem, ale także temperamentem. Rodzice wskazują, że Klay jest bardziej pewny siebie, podczas gdy Cole jest zdecydowanie bardziej wycofany.

Rodzice chłopców podkreślają, że bardzo kochają chłopców i nie przeszkadza im to, jak bardzo się od siebie różnią. Często spotykają się z zaskoczeniem obcych osób, które nie chcą im wierzyć, że to bliźnięta. Przez ponad półtora roku mieli jednak szansę się do tego przyzwyczaić.

A wy, dostrzegacie choćby cień podobieństwa pomiędzy chłopcami?

To też może cię zainteresować: Krystyna Pawłowicz przyłapana na wakacjach. Nie spędzała ich sama. Uwagę wszystkich zwrócił jeden szczegół. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Policja zniknie sprzed domu Jarosława Kaczyńskiego? Zaskakująca deklaracja związkowców z policji. O co chodzi

O tym się mówi w Polsce: Beata Kozidrak powraca na scenę? Ceny biletów na koncert z jej udziałem powalają

O tym się mówi na świecie: Meghan Markle i książę Harry zostali wygwizdani przez uczestników gali National Television Awards. Nikt nie spodziewał się takiego zachowania