Media wciąż nie milkną na temat relacji między wdową po Krzysztofie Krawczyku Ewą Krawczyk, a jej pasierbem i jedynym biologicznym synem jej zmarłego męża Krzysztofem Igorem Krawczykiem. Jak donosi "JastrzabPost", Ewa Krawczyk jakiś czas temu wyjawiła, że zamierza po śmierci spocząć w tym samym grobie, co jej mąż Krzysztof Krawczyk.

Osobliwa propozycja wdowy po Krzysztofie Krawczyku budzi skrajne emocje

Jak dowiadujemy się z mediów, wdowa zdążyła omówić wszystko, co jest związane z pomnikiem Krzysztofa Krawczyka jeszcze przed jego śmiercią. Teraz dowiadujemy się czegoś, co w wielu ludziach może wzbudzić mieszane uczucia. W mediach pojawiła się informacja na temat propozycji, jaką Ewa Krawczyk złożyła swojemu pasierbowi Krzysztofowi Krawczykowi juniorowi odnośnie miejsca jego spoczynku po śmierci.

Okazuje się, że macocha Krzysztofa Igora Krawczyka powzięła już konkretne kroki w tej sprawie i sfinansowała kwaterę pasierbowi tuż za grobem jego ojca i jej przyszłym miejscem spoczynku.

To, co powiedziała w wywiadzie mrozi krew w żyłach - Myślę o Krzysiu i dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to miejsce jest dla niego. Trwający między Ewą Krawczyk, a Krzysztofem Igorem Krawczykiem konflikt o spadek po piosenkarzu, wciąż omawiany jest w mediach bardzo skrupulatnie.

Zarówno wdowa po artyście, jak i jego syn deklarują ogromną tęsknotę za mężem i ojcem, każde z nich także po swojemu pielęgnuje pamięć po zmarłym gwiazdorze. Ewa Krawczyk oddała hołd zmarłemu mężowi promując jego największe hity zebrane na płycie, którą można nabyć wraz z egzemplarzem jednego z tabloidów.

Syn Krzysztofa Krawczyka natomiast, z pomocą Mariana Lichtmana śpiewa piosenki ojca podczas koncertów na żywo, a także nagrywa utwory dedykowane mu.

Można się domyślać, że Krzysztof Krawczyk nie chciałby, aby jego rodzina aż tak bardzo się poróżniła on majątek po nim. ostatnią rzeczą, Jakiej by pragnął jest spór sądowy między jego najbliższymi pozostawione przez niego dobra. Co Krzysztof Igor Krawczyk powiedział odnośnie wykupione i przez macochę za niego kwatery na cmentarzu? pomysł ten skwitował jednym zdaniem, że nie zamierza umierać.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Andrzej Duda ma powody do dumy. Oczy całej Polski zwróciły się na Kingę Dudę. Co się stało

Zerknij: Syn oddał matkę do domu opieki. Pewnego dnia zachorowała i poprosiła go o naprawę w jej pokoju