Od jakiegoś już czasu wiemy, z jak ciężką chorobą zmaga się jedna z najbardziej znanych polskich projektantek mody Ewa Minge. Gwiazda wyznała podczas jednego z wywiadów, że jej ciało toczy bardzo ciężka choroba przewlekła, a konkretniej białaczka limfocytowa.

Jej stan zdrowia drastycznie się pogorszył

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Najnowsze medialne doniesienia o stanie zdrowia Ewy Minge są bardzo smutne i niepokojące. Jak podaje “Pomponik”, ciężka choroba, na którą cierpi Ewa Minge zmotywowała ją do działania polegającego na założeniu fundacji pomagającej pacjentom onkologicznym – "Black Butterflies”. Media donoszą, że gwiazda świata mody Ewa Minge cierpi i bardzo źle się czuję już od wielu dni.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Celebrytka udzielając wywiadu jednemu z portali zdradziła, że jej stan zdrowia pogorszył się już 3 tygodnie wcześniej i wciąż nie mijają uporczywe dolegliwości.

To ją skłoniło do wykonania testu na covid-19 - Stoję trochę resztkami sił. Nie do końca wszystko jest dobrze. Trzeci tydzień męczy mnie choroba, nudności, zawroty głowy, jest mi słabo. Na szczęście zatoki już pomału mijają. Pierwsze, co zrobiłam, to test. Na szczęście nie jest to COVID-19 - wyjawiła celebrytka portalowi w wywiadzie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Celebrytka dodała, że zaobserwowała wzrost zachorowań wśród ludzi, dlatego wszyscy powinniśmy zadbać o swoje zdrowie i uważać na siebie. jak słusznie zaznaczyła, stres który ciągle towarzyszy nie działa pozytywnie na naszą odporność.

O tym się mówi: Prezydent Andrzej Duda zdradził tajemnicę swojej rodziny. Nikt tego nie przypuszczał. O co chodzi

Zerknij: Niebywałe sceny w jednym z polskich miast. Pogotowie gnało do rannego, po czym medycy odmówili pomocy. O co poszło

Nie pregap: Agnieszka Chylińska przerwała występ jednego z uczestników "Mam talent". Z jakiego powodu gwiazda zdecydowała się na taki krok