Pierworodny syn księżnej Kate i księcia Williama przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku w Londynie. Mały książę jest obecnie trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu, po swoim dziadku księciu Karoli oraz ojcu.

Książę George wyrośnie na wspaniałego władcę

Książę George jest najbardziej medialnym dzieckiem rodziny królewskiej. Po raz pierwszy mogliśmy go zobaczyć pod szpitalem, w którym przyszedł na świat. Owiniętego w białą chustę księcia prezentowali wówczas światu świeżo upieczeni i pełni dumy rodzice. Dwa miesiące później odbył się chrzest małego księcia Georga.

Książe George i księżniczk Charlotte/ YouTube @The Sun
Książe George i księżniczk Charlotte/ YouTube @The Sun

Książę George poszedł do szkoły w wieku 5 lat. Rodzice wybrali dla niego prywatną szkołę Thomas'a Batterse'a w południowym Londynie. Rok temu mały książę dowiedział się, że w przyszłości zostanie królem.

Do roli króla przygotowuje go sama królowa Elżbieta II

Jako przyszły władca, George musi otrzymywać specjalne nauki. Magazyn „Woman’s Day” donosi, że część lekcji udziela mu sama królowa Elżbieta II. 95-letnia monarchini próbuje nauczyć małego księcia ważnych rzeczy przez zabawę.

Królowa Elżbieta, screen YT
Królowa Elżbieta, screen YT
Królowa Elżbieta, screen YT

Ponadto królowa czyta mu swoje prywatne pamiętniki czy ogląda z nim filmy z początków swoich rządów. Elżbieta II chce, by George wyrósł na wspaniałego władcę, który potrafi rozróżnić, co jest najlepsze dla korony.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN