Jak podaje portal "Jastrząb Post", Magda Gessler zdecydowała się opublikować zdjęcie o poranku. W poście widzimy, jak restauratorka wybiera dla siebie stylizację. Możemy zobaczyć, jak gwiazda wygląda przed pracowitym dniem.

Sukces Magdy Gessler

Pierwszą restaurację Magda Gessler założyła w 1989 roku. Przez lata udało jej się rozwinąć sieć restauracji i wydać kilka książek. Prawdziwą popularność przyniósł jej jednak program "Kuchenne rewolucje", w którym pomaga właścicielom restauracji wyjść na prostą. Widzom zapadł w pamięć nie tylko ogromny temperament restuaratorki, ale także jej wyjątkowe stylizacje.

Magda Gessler nie boi się kolorów i niecodziennych stylizacji. Restauratorka nie ukrywa, że na bieżąco śledzi modowe trendy. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" pochwaliła się w mediach społecznościowych przygotowaniami do dnia pracy. Możemy zobaczyć, jak stylistka pomaga gwieździe ułożyć fryzurę i zrobić makijaż.

Na fotografii zamieszczonej przez Magdę Gessler możemy zobaczyć również stół, na którym poza kubkiem z kawą i szklanką z sokiem pomarańczowym, pełno jest kosmetyków i różnego rodzaju pędzelków wykorzystywanych do nakładania makijażu. Restauratorka wygląda co prawda na jeszcze nieco zaspaną, ale i tak fani nie kryją zachwytu.

"Jak zwykle przecudnie" - napisała jedna z fanek Magdy Gessler pod zamieszczonym przez gwizdę zdjęciu. A jak wam podoba się Magda Gessler o poranku?

To też może cię zainteresować: Kamil Durczok zabrał głos w sprawie Beaty Kozidrak. Nikt nie spodziewał się tak osobistego wyznania. Gorzkie słowa dziennikarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe sceny w jednym z polskich miast. Pogotowie gnało do rannego, po czym medycy odmówili pomocy. O co poszło

O tym się mówi w Polsce: Aleksandra Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie. " Wiele kobiet czuje dokładnie to samo, co ja, ale wstydzą się do tego przyznać". O co chodzi

O tym się mówi na świecie: 6-letni chłopiec jako jedyny ocalał, gdy kolejka linowa zawiodła. Teraz został uprowadzony