"Przyjaciółki" to serial, który już niemal dekadę temu podbił serca polskich widzów. Od 2012 roku produkcja doczekała się 17 sezonów, a już najbliższej jesieni widzowie zobaczą na ekranach kolejny.

Uwielbiana przez publiczność produkcja skupia się wokół losów czterech kobiet - Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji - które po wielu latach odnowiły kontakt i ponownie stały się najlepszymi przyjaciółkami. Chociaż w ich życiu stale pojawia się multum problemów, to wszystkie wiedzą, że zawsze mogą liczyć na siebie nawzajem.

Jakiś czas temu okazało się, że w serialu zawitają niemałe zmiany. Pojawi się w nim kobieta, która na zawsze odmieni losy Patrycji. Wygląda jednak na to, że to nie koniec niespodzianek - widzowie właśnie dowiedzieli się o kolejnym zwrocie akcji na planie serialu. O czym mowa?

Zniknęła prawie tak szybko, jak się pojawiła

Jak wynika z zapowiedzi twórców serialu, 18. sezon "Przyjaciółek" ma przynieść prawdziwy przewrót w życiu Patrycji. Przez byłego chłopaka zmuszona będzie ona opuścić salon fryzjerski, będący jej oczkiem w głowie. Z pomocą przyjdzie jej jednak zupełnie nowa postać. Kto to taki?

Wcielająca się w postać Ewy Matys Katarzyna Ankudowicz odegra niemałą rolę w życiu głównej bohaterki. To właśnie u niej Patrycja w momencie kryzysu znajdzie nową pracę i będzie mogła zacząć wszystko od nowa.

Fani serialu byli zachwyceni tą zapowiedzią - Ankudowicz jest już bowiem dobrze znana publiczności ze swojego występu w "BrzydUli 2", gdzie wcieliła się w postać charyzmatycznej siostry bohaterki granej przez Małgorzatę Sochę.

Chociaż Ankudowicz zaledwie nieco ponad miesiąc temu chwaliła się obserwatorom na Instagramie kulisami ze swojego pierwszego dnia na planie, to wygląda na to, że jej przygoda z serialem zakończyła się niespodziewanie szybko. Ostatnio opublikowała bowiem kadry ze swojego... ostatniego dnia na planie!

"To mój ostatni dzień na planie! Kochana ekipo, dzięki za kwiaty!! To meeega miłe!!" - napisała odtwórczyni Ewy.

źródło: Instagram
źródło: Instagram

Co wpłynęło na tak szybkie zniknięcie Ankudowicz z obsady? Czy jeszcze kiedyś do niej powróci?

Zobacz także: Kolejne przykre chwile w prywatnym życiu Dody. Tego wokalistka kompletnie się nie spodziewała po swoim mężu

Może cię zainteresować: Główny Urząd Statystyczny przedstawił najnowsze dane dotyczące wypłat Polaków. Trendy mocno zaskakują

Pisaliśmy również o: Agnieszka Woźniak-Starak mocno reaguje na materiał "Wiadomości". Prezenterka nie kryje oburzenia. Co się stało