Małżeństwo Marty i Michała Wiśniewskich było jedną z największych sensacji początku lat dwutysięcznych w Polsce. Równie głośny był ich rozwód - jednak pomimo zakończenia związku, byli małżonkowie dogadują się naprawdę dobrze, a rozstanie nie zahamowało kariery żadnej ze stron. Co ciekawe, niedawno Mandaryna ponownie związała się zawodowo z zespołem Wiśniewskiego, a jej formacja taneczna uświetnia koncerty muzyka.

Mandaryna, jako zawodowa tancerka, nie ukrywa, że kariera jest dla niej przede wszystkim ogromną pasją - właśnie to pozwoliło jej na założenie kilku szkół tanecznych w całej Polsce, dzięki czemu może zarażać coraz więcej osób swoją miłością do tańca!

Od wielu lat fani Mandaryny zastanawiają się, dlaczego tak utalentowana tancerka ani razu nie rozważyła udziału w kultowym programie "Taniec z gwiazdami". Okazuje się, że powód jest o wiele bardziej złożony, niż można się było spodziewać!

Dlaczego Mandaryna nie chce wziąć udziału w programie?

Będąc doświadczoną tancerką, Marta Wiśniewska już nieraz otrzymała propozycję udziału w kultowych programach tanecznych, a przede wszystkim w "Tańcu z gwiazdami". Ani razu nie przyjęła jednak zaproszenia! Co za tym stoi?

Okazuje się, że Mandaryna nie chce pojawić się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" nie tylko dlatego, że na co dzień sama zajmuje się tańcem, ale również z powodu tego, że nigdy nie tańczyła towarzysko oraz... obawia się występów w szpilkach! Jak wyznała gwiazda, jest jej bardzo nie po drodze z tym typem obuwia.

Zapytana o to, czy rozważyłaby zostanie jurorką w którymś z programów tanecznych, Mandaryna wydawała się o wiele bardziej przychylna takiemu pomysłowi.

"Ja w ogóle jestem w życiu codziennym sędzią tanecznym i oceniam mnóstwo nie tylko młodych ludzi. Należę do kilku federacji. Jest to miłe doświadczenie, bardzo odpowiedzialne. Taniec jest taką formą wyrażania siebie, trochę niekonwencjonalną i trzeba to naprawdę rozumieć. Myślę, że byłaby to dla mnie duża przyjemność, ale też duża odpowiedzialność" - wyznała gwiazda.

Internauci są zachwyceni wizją Mandaryny jako jurorki, a nawet twierdzą, że sprawdziłaby się w tej roli o wiele lepiej niż niektórzy obecni sędziowie... Czy Wiśniewska rozważy taką ewentualność?

Zobacz także: Dla siostry Bożenki z "Na dobre i na złe" czas stanął w miejscu. Jak wygląda obecnie Edyta Jungowska? Aktorka wciąż zachwyca uśmiechem

Może cię zainteresować: Agnieszka Włodarczyk przełamuje swoje granice. Gdzie wybrała się z małym synkiem? Ważne słowa świeżo upieczonej mamy

Pisaliśmy również o: Decyzja ministra Czarnka dotycząca telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży oburzyła Polaków. Natalia Siwiec skomentowała pomysł polityka