Jak przypomina portal "Plotek", Aleksandra Kwaśniewska po dłuższej przerwie wróciła do pracy w telewizji. Pojawiła się w "Mieście kobiet", gdzie jednym z pierwszych tematów była kwestia braku potomstwa. Niedługo po tem w mediach społecznościowych córka byłego prezydenta zamieściła w sieci wpis, w którym wskazywała, że nie wszystkie kobiety czują się dobrze w roli matek i świadomie rezygnują z macierzyństwa. Na jej post zareagowała między innymi Agnieszka Woźniak-Starak. Co sądzi na ten temat?

Świadome macierzyństwo

Aleksandra Kwaśniewska współprowadzi program "Miasto kobiet", emitowanym na antenie TVN Style. W jednym z ostatnich odcinków poruszano temat świadomej rezygnacji z macierzyństwa. W studiu pojawiła się między innymi Ewa Chodakowska. Okazało się, że temat ten spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony widzów o czym świadczyła duża ilość wiadomości, jakie Ola Kwaśniewska otrzymała po emisji odcinka.

Córka byłej pary prezydenckiej przyznała, że ma nadzieję, że wreszcie temat świadomej rezygnacji z macierzyństwa przestanie być w społeczeństwie tematem tabu, a ludzie zaczną być bardziej wrażliwi i przestaną "ranić zadawaniem "niewinnych" pytań".

Pod postem zamieszczonym przez Aleksandrę Kwaśniewską zaroiło się od komentarzy, wśród których nie zabrakło tych zostawionych przez gwiazdy. Wśród nich była Agnieszka Hyży, która napisała, że poruszony temat jest bardzo ważny. Głos w sprawie zabrała również Agnieszka Woźniak-Starak. "Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze, czy komuś się to podoba, czy nie" - napisała współprowadząca "Dzień dobry TVN".

Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @Gala
Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @Gala
Agnieszka Woźniak-Starak/YouTube @Gala

A jakie jest wasze zdanie na temat świadomej rezygnacji z macierzyństwa?

To też może cię zainteresować: Dorota Wellman w centrum skandalu. Edyta Herbuś ostro reaguje na jej słowa. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sezon grzybobrania w pełni. Gdzie według kalendarza grzybiarzy znajdziemy borowiki, maślaki i podgrzybki

O tym się mówi: Z okien uniwersytetu skakali przerażeni studenci. W sieci pojawiły się niebywałe nagrania