Jak podaje portal "Jastrząb Post", w poniedziałek odbyła się kolejna rozprawa dotycząca spadku po Krzysztofie Krawczyku. Na sali pojawił się notariusz, który sporządził ostatnią wolę artysty. Co wniosły jego zeznania? Czy syn piosenkarza ma szansę na spadek?

Testament Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk doczekał się tylko jednego dziecka - syna Krzysztofa Juniora. Mężczyzna ma już 47 lat i postanowił spróbować swoich na scenie muzycznej. Można go usłyszeć w czasie ulicznych koncertów, choć ma za sobą także występ na dużej scenie u boku kolegów swojego taty z zespołu Trubadurzy.

Mężczyzna walczy też o spadek po ojcu z Ewą Krawczyk. W poniedziałek w Zgierzu odbyła się kolejna rozprawa dotycząca kwestii spadkowych. W jej trakcie zeznania złożył Waldemar Jeziorski, notariusz, który sporządził ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka

Zeznania notariusza

"Fakt" cytując zeznania notariusza wskazuje, że pojawił się on w domu Ewy i Krzysztofa Krawczyków 15 września 2020 roku. Z prośbą o to miała się zwrócić do niego żona piosenkarza. Sporządzenie testamentu trwało około godziny. Dodał, że rozmawiał z piosenkarzem także na inne tematy, co miało dać ogląd, co do stanu świadomości gwiazdy.

Notariusz wskazał, że wszystko, co posiada chce zostawić swojej żonie. "Nie znałem sytuacji rodzinnej, więc zapytałem, czy ma inne osoby bliskie. Odpowiedział: tak, mam syna" - zeznawał Jeziorski. Zeznał, że dopytał Krawczyka, czy chce wydziedziczyć syna. Na to piosenkarz miał odpowiedzieć: "wiem, co to jest wydziedziczenie i nie chcę wydziedziczać syna. Chcę, żeby syn dostał zachowek".

Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Ciekawe Wydarzenia
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Ciekawe Wydarzenia
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Ciekawe Wydarzenia

Dodał, że Ewa Krawczyk miała świadomość, że musi wypłacić synowi swojego męża zachowek, bo była obecna w czasie sporządzania testamentu. Adwokat reprezentujący Krzysztofa Krawczyka Juniora zawnioskowała o powołanie biegłego, który ma zbadać stan psychiczny piosenkarza w chwili sporządzania testamentu. Sprawa została odroczona.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Rozpoczął się proces Jakuba A. Ponad 2 lata temu odebrał życie Kristinie z Mrowin. Są nowe szczegóły

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przemysław Saleta zdobył się na szczere wyznanie. Opowiedział z czym zmaga się jego córka. Padły poruszające słowa

O tym się mówi: Przyjaciel Beaty Kozidrak zdradził smutną prawdę. Mało kto wiedział o tym, z czym przyszło się zmagać wokalistce. O co chodzi