Jak przypomina portal "Pomponik", życie uczuciowe Doroty Rabczewskiej jest dość burzliwe. Piosenkarka ma za sobą kilka głośnych medialnie związków. Nie przetrwały nawet te związki, które wydawały się trwałe i solidne. Rozstaniem zakończyły się między innymi jej relacje z Radosławem Majdanem oraz Emilem Stępniem. Czy Doda jeszcze kiedyś planuje stanąć na ślubnym kobiercu? Podjęła już nawet pewne kroki. O co chodzi?

Doda nie ma szczęścia w miłości

Doda może pochwalić się talentem muzycznym i wieloma sukcesami muzycznymi. Niestety podobne szczęście nie dopisuje jej w miłości. Jednym z pierwszych medialnych związków był ten z Radosławem Majdanem. Para zdecydowała się pobrać, ale ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i rozpadło się zaledwie po trzech latach od ślubu.

W 2009 roku Doda była znów szczęśliwie zakochana. Tym razem jej wybrankiem okazał się Adam "Nergal" Darski. Wokalista Behemotha oświadczył się Rabczewskiej, a ona jego oświadczyny przyjęła. Doda bardzo wspierała ukochanego gdy ten usłyszał, że choruje na białaczkę. Niestety i tym razem związek nie przetrwał - para rozstała się w 2011 roku.

W 2014 roku okazało się, że serce Dody znów jest zajęte. Tym razem jej wybrankiem okazał się Emil Haidar. I tym razem doszło do zaręczyn, które jednak nie zakończyły się ślubem. Wprost przeciwnie, para rozstała się w atmosferze skandalu i spotykała się w sądzie.

Jeszcze niedawno fani piosenkarki mieli nadzieję, że udało jej się znaleźć wreszcie miłość do końca życia. W 2018 roku powiedziała "tak" Emilowi Stępniowi. Najpierw para złożyła przysięgę w warszawskim urzędzie stanu cywilnego, potem wzięła ślub kościelny w Hiszpanii. Teraz szykują się do rozwodu.

Dorota Rabczewska i Emil Stępień/YouTube @Dla Ciekawskich
Dorota Rabczewska i Emil Stępień/YouTube @Dla Ciekawskich
Dorota Rabczewska i Emil Stępień/YouTube @Dla Ciekawskich

Doda znów stanie na ślubnym kobiercu?

Doda zdradziła, że stara się o stwierdzenie nieważności sakramentu małżeństwa, jaki połączył ją ze Stępniem. Piosenkarka zdradziła, że ksiądz, który udzielał jej ślubu, zapewnił ją, że nie powinna mieć problemu z "unieważnieniem ślubu".

"Ślub kościelny jest dla mnie bardzo ważny. W przyszłości pragnę zadedykować go komuś, kto to doceni, wywiąże się ze składanych obietnic i nie zmieni się po ślubie" - stwierdziła piosenkarka.

Myślicie, że Dodzie w końcu uda się znaleźć miłość do końca życia?

To też może cię zainteresować: Andrzej Piaseczny powiedział, co myśli o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Piosenkarz nie przebierał w słowach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Natalia Kukulska w szczerym wyznaniu o swoim stanie zdrowia. "Na takim trybie życia za długo nie pociągnę"

O tym się mówi: Aleksandra Kwaśniewska ostro skrytykowana przez znanego stylistę mody. "Daleko jej do tytułu ikony stylu"